Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 06 Mar 2012 09:36
    ajpier
    Poziom 37  

Potrzebuje małego taniego i przenośnego urządzenia na które mógł bym zainstalować lekki program który działa na Win XP. Program ma tylko odczytywać za pomocą podczerwieni dane z urządzeń. Istnieje jakieś gotowe urządzenie {podczerwienią sam się zajmę} które zainstaluje mi plik exe. Może to być jakiś Azjatycki telefon, nawigacja albo cokolwiek.
    Nie wiem gdzie umieścić ten temat więc proszę o przeniesienie.

• #2 06 Mar 2012 12:26
    chojinka
    Poziom 27  

na nawigacje śmiało możesz wszystko zainstalować, starsze modele są za grosze, wystarczy je odblokować i wsadzić kartę pamięci (czasami jest 2gb gratis) i jazda. Nie podam konkretnego modelu bo każda jest inna i nie każdemu będzie pasować.

• #3 06 Mar 2012 12:38
    ajpier
    Poziom 37  

Na Win CE 5.0 nie można zainstalować bo wyskakuje błąd.

• #4 06 Mar 2012 13:50
    Matuzalem
    Poziom 43  

ajpier napisał:
    gotowe urządzenie..., które zainstaluje mi plik exe.

A tak konkretnie, to... co Autor ma na myśli? - Jakoś bowiem, wiem, że mam dość wysublimowane poczucie humoru, skojarzenia z myszą i klawiaturą nie jestem w stanie uniknąć.

Poważniej zaś - racz użyć konkretów, bo skończy się na paru stronach zgadywania. Nie pomagasz, w uzyskaniu odpowiedzi, pisząc
    Cytat:
    bo wyskakuje błąd.
    i na tym wypowiedź kończąc.

PS.
    Uzgodnij tytuł z treścią.

• #5 06 Mar 2012 14:05
    ajpier
    Poziom 37  

Autor ma na myśli dokładnie to, co pisze. Mam program, który działa na XP, a chciałbym, żeby działał na jakimkolwiek tanim zwykłym urządzeniu. Dodam może jeszcze, żeby weszło do kieszeni, więc jakiś stary laptop odpada.
    A jaki błąd wyskakuje? Oczywisty.
    "Program is not a valid Windows CE application". Użyłem słowa "Program", bo dowolny, jaki chciałem uruchomić kończy się takim komunikatem.
    Jakich więc, kolega Matuzalem, chce konkretów? Mam przesłać ten program?

• #6 06 Mar 2012 14:49
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Skoro aplikacja kompatybilna tylko z XP, to nie masz co szukać nawigacji, czy tez telefonu.
    Tu może się nadać coś klasy Sony VGN-U8C, lub Sony VGN-UX17GP.

• #7 06 Mar 2012 14:58
    Matuzalem
    Poziom 43  

Daruj sobie złośliwostki, proszę.
    Twój pierwszy post nie wskazuje na tożsamość "programu działającego na Win XP" i plików *.exe, które urządzenie ma otwierać.

"Przeróbka" na wersję portable i nawet pendrive spełni warunek bycia "urządzeniem otwierającym pliki *.exe".

• #8 06 Mar 2012 14:58
    ajpier
    Poziom 37  

DriverMSG napisał:
    Skoro aplikacja kompatybilna tylko z XP, to nie masz co szukac nowiigacji, czy tez telefonu.
    Tu moze sie nadac cos klasy Sony VGN-U8C, lub Sony VGN-UX17GP.

Myślałem raczej o czymś w cenie tej baterii do VGN. Aplikacja działa pod XP, Vista i 7 ale myślałem też a jakimś emulatorze na jakimś lepszym telefonie Sony czy Nokia {nie wiem, nie znam się}. Jeśli by to działało to cenę jakoś przełknę.

• #9 06 Mar 2012 15:28
    wlw_wl
    Poziom 38  

Może jakiś PocketPC od Asusa czy podobny, ale nie wiem czy będzie taka prosta sprawa z dostępem swobodnym do IrDA.
    Przeniesienie aplikacji na Windows Mobile z XP powinno być najprostszą konwersją.

• #10 06 Mar 2012 20:25
    452387
    Usunięty  
  • #11 06 Mar 2012 20:58
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

ajpier napisał:
    Dodam może jeszcze, żeby weszło do kieszeni, więc jakiś stary laptop odpada.

• #12 06 Mar 2012 21:11
    452387
    Usunięty  
  • #13 07 Mar 2012 00:39
    powerm
    Poziom 23  

Się nie da WinCE to nie XP.

Programy pod XP są skompilowane na procesor x86 a w komórkach i PDA nie masz takowych.
    Widziałem niedawno newsa że ktoś odpalił linuxa na komórce, a na niej postawił maszynę wirtualną i XP ale to nie będzie dobrze działać.

Zobaczymy co nam przyniesie Win8 bo ma działać na ARMach ale nie sądzę żeby stare Exe na nich działały (skoro porzucili programy 8 i 16bitowe na).

Napisz więcej co to za program i dlaczego ma być przenoszony, może są jakieś inne alternatywy.
    np nieprzenośne ale małe
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2241353.html

• #14 08 Kwi 2012 10:44
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Zamykam na życzenie autora.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty