Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ford Fiesta MK6 - centralny zamek - GEM

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> Ford Fiesta MK6 - centralny zamek - GEM
Autor
Wiadomość
mrjoy
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 06 Mar 2012 10:51   

Ford Fiesta MK6 - centralny zamek - GEM

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem Fiesty z 2007r. i chciałbym zamontować do niej centralny zamek.

Zamierzam zakupić orginalne używane zamki(centralne) + moduł Gem obsługujący centralny z kluczyka.

Autko ma alarm Challenger , czy mogę wykorzystać pilot od alarmu do sterowania centralnym zamkiem ? tzn. czy centralkę od alarmu mogę połączyć z modułem GEM.

???

pozdrawiam
mrjoy
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Mar 2012 10:51   

Powrót do góry

CameR
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Katowice

Post#2 06 Mar 2012 12:43   

Re: Ford Fiesta MK6 - centralny zamek - GEM

Jeżeli masz oryginalne pełne wiązki do drzwi, to możesz zamontować oryginalne podzespoły.
Innym wyjściem jest montaż dedykowanych siłowników (z odpowiednimi "blachami") do Twojej wersji Fiesty.
Challengera możesz połączyć zarówno z oryginalną instalacją centralnego zamka jak i z dokładaną uniwersalną.
Będziesz mógł jednym pilotem uzbrajać alarm i zamykać auto.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Mar 2012 12:43   

Powrót do góry

mrjoy
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 Post autora tematu 06 Mar 2012 14:02   

Re: Ford Fiesta MK6 - centralny zamek - GEM

Dzięki, czekam na części i biorę się do roboty. :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> Ford Fiesta MK6 - centralny zamek - GEM
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.044 seconds

elektroda.pl temat RSS