Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Podłączenie Wideo VHS do tunera DVBt?

rozan99 06 Mar 2012 11:28
  • #1 06 Mar 2012 11:28
    rozan99
    Poziom 16  

Witam. Tak się zastanawiam nad jedną rzeczą. Chciałbym zgrać kasety VHS do komputera. Posiadam tuner DVBt Ferguson Ariva T65 z opcją nagrywania programów na pamięci zewnętrzne USB. Czy jakbym puścił sygnał z wideo po kablu antenowym do tego tunera to czy przy wyszukiwaniu programów tuner znalazłby sygnał nadawany z wideo? Mógłbym wtedy włączyć nagrywanie i obraz z kasety VHS nagrałbym poprzez tuner na pamięć USB. Czy jest to możliwe? Czy są to jakieś inne częstotliwości nadawania i tuner nie wychwyci obrazu z wideo?

• Pomocny post
    #2 06 Mar 2012 11:31
    0__0
    Poziom 30  

Nie będzie to działać tuner dvbt przecież znajduje tylko stacje nadawane cyfrowo a z magnetowidu po modulatorze będziesz miał sygnał analogowy - tuner w ogóle go nie znajdzie.To co chcesz zrobić to albo za pośrednictwem karty tv w komputerze albo stacjonarną nagrywarką dvd.

• #4 06 Mar 2012 23:42
    rozan99
    Poziom 16  

Lecz czy to urządzenie zgra mi kasetę VHS bez straty na jakości i do formatu avi? I czy rozmiar zgranego materiału nie zajmie kilkudziesięciu GB np. na 10 min nagrania?

• #5 22 Mar 2013 15:42
    scopy
    Poziom 2  

Witam widze ze nie tylko ja miałem taki pomysł zastanawiam się jak jest zgrywany ten obraz na pamięć usb czy jest to zrzut ekranu czy bezposredni sygnał?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty