Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Toshiba 28zd26p nie działa pilot

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> TV Serwis -> TV Początkujący -> Toshiba 28zd26p nie działa pilot
Autor
Wiadomość
Bogdan40l
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 14 Mar 2012 12:18   

Toshiba 28zd26p nie działa pilot

TV Toshiba 28zd26p nie reaguje na pilota. Oryginalny pilot trochę rozwalony ale w punkcie mi sprawdzali i podobno działa, wysyła sygnały. Kupiłem zamiennik też nie można nic zrobić. Dodam, że kłopoty z pilotem były od jakiegoś czasu. Pilot reagował na przyciski co któryś raz, aż w końcu przestał działać. Myślałem, że zalany lub brudny, ale po rozebraniu i czyszczeniu nic się nie zmieniło. Ręcznie TV można włączać stroić i wszystko by było OK, ale z panelu przedniego bez pilota nie umiem przełączyć na urządzenia zewnętrzne co dla mnie jest najważniejsze, bo z anteny mam duże zkłócenia. Proszę o pomoc!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Mar 2012 12:18   

Powrót do góry

egon42
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: śląsk

Post#2 14 Mar 2012 12:59   

Re: Toshiba 28zd26p nie działa pilot

No to może telewizor szwankuje jeżeli piloty dobre. To nie nowość że tv się uszkadza i nie reaguje na pilota trzeba by posprawdzać stabilność napięć zasilacza i odbiornika IR no i wyeliminować możliwość zakłócania przez urządzenia domowe.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Mar 2012 12:59   

Powrót do góry

Bogdan40l
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Warszawa

Post#3 Post autora tematu 22 Mar 2012 16:07   

Re: Toshiba 28zd26p nie działa pilot

Był pan z serwisu i stwierdził, że to może być uszkodzony procesor. Wymieniał kolejno diodę i kondensatory na płytce sterowania, ale to nic nie dało. Pilot oryginalny był sprawdzany i co prawda nie wszystkie klawisze działały. ale te właściwe tak.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> TV Serwis -> TV Początkujący -> Toshiba 28zd26p nie działa pilot
Strona 1 z 1