Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 16 Mar 2012 17:49
    kapela20
    Poziom 8  

Witam, problem jak w temacie.

• #2 16 Mar 2012 21:10
    saron22
    Specjalista - Samochody Ciężarowe

To zart??

• #3 17 Mar 2012 19:31
    boss130
    Poziom 17  

A dlaczego żart ?? Ja też czasem zapominam gdzie zostawiłem skrzynkę z bezpiecznikami :D

• #4 17 Mar 2012 20:12
    mazda323c
    Poziom 19  

Jakbys jeszcze nie znalazł to pod deska rozdzielcza strona pasażera

• #5 17 Mar 2012 23:33
    kapela20
    Poziom 8  

moze dla debila to proste albo zart ale moj kolega kierowca tira mial z tym problem ,bo we wczesniejszym modelu mial bezpieczniki pod kabina wiec szukal i nie znalazł wiec poprosił mnie zebym poszukal w necie ,ale ze nic nie znalazłem zadalem to pytanie na tym forum. takie to smieszne , pytajac na tym forum mialem nadzieje na pomocna odpowiedz a nie na cwaniakowanie osranych (niby) mistrzow kierownicy wiedzacych wszystko bo sa nie omylni. ale na szczeście kolega w instrukcji obsługi znalazł to czego szukał i obeszło sie bez łaski!!!!

• #6 18 Mar 2012 07:29
    kidu22
    Poziom 35  

kapela20 napisał:
    bo we wczesniejszym modelu mial bezpieczniki pod kabina

A w którym koniu sa pod kabiną????

• #7 18 Mar 2012 10:40
    saron22
    Specjalista - Samochody Ciężarowe

kapela20 napisał:
    moze dla debila to proste albo zart

Moze ty jestes debil ale na pewno nie ja. Z tego co pamietam to w regulaminie forum sa zapisy na temat zadawania banalnych pytan i zachowania odpowiedniego poziomu dyskusji.

Nie zadaliscie sobie zadnego trudu zeby ta skrzynke znalezc tylko czekacie na gotowe.

Skoro zlokalizowanie skrzynki bezpiecznikowej nastrecza ci problemow to nic dobrego nie wrozy i moze jutro zapytasz ktrore drzwi sa prawe a ktore lewe?

• #8 18 Mar 2012 12:40
    CameR

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów

W każdym poście znalazłem złośliwości.
    Reg. 3.1.9. (4, 10.8, 10.4) Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty