Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Funai Katana LED40-H9200M oglądanie filmów przez usb.

kuba302 16 Mar 2012 18:29 4955 6
  • #1 16 Mar 2012 18:29
    kuba302
    Poziom 8  

Witam. Szukam informacji na temat jakie formaty filmów można oglądnąć na tym tv korzystając z wejścia usb? Z góry dzięki.

• #2 12 Maj 2013 15:29
    sandoran1962
    Poziom 8  

wgraj oprogramowanie z wyzszego modelu to co podalem i ciesz sie ogladaniem filmów. zrobilem próbe na swoim H9200M i teraz ciesze sie ogladaniem filmów. Nie mam pojecia co do gwarancji ale po wgraniu oprogramowania nie przywracalem ustawien fabrycznych. http://funai.pl/pomoc-oprogramowanie.html zainstaluj te stery od LED40-H9825M i ciesz sie filmami. Pozdrawiam Zrób tak: wyłącz telewizor przyciskiem z boku włóż usb z plikiem wlącz przycisk boczny czekaj az sie sam wlączy telewizor wyłącz go pilotem wyjmij usb i juz gotowe.

Załączniki:
  • #4 09 Mar 2014 12:34
    KOGNI
    Poziom 9  

Witam
    Przepraszam , że odkopuje stary temat,ale mam problem po wgraniu tego softa.
    Mianowicie obraz faluje , co jest strasznie irytujące. Ściągnąłem wpierw soft ze strony producenta,potem wgrywałem soft z załącznika i jest tak samo. Próbowałem zmieniać wszystkie opcje typu "Wyłącz 100hz" itd. jednak obraz dalej migocze , jest na to jakiś sposób ? Poniżej film jak to u mnie wygląda (na każdej rodzielczości)
    http://migotanie.obrazu.funai.led.patrz.pl

• #6 12 Maj 2014 22:51
    Staszek z Chełma
    Poziom 17  

Przepraszam że się wtrącę - ja to mam od początku nie miałem czasu zawieść do reklamacji ale nauczyłem się z tym żyć po czasie u mnie to znika a potem znów się pojawia.
    Lecz jak patrzę na jakość obrazu Philips, Samsung, i inne w tej cenie to szybciutko się przepraszam z moim Funaijem .
    Ostatnio zrobiłem mu tuning - czarnym pisakiem do CD zakryłem (zamazałem) napis Funai

Dodano po 5 [minuty]:

A teraz pytanie to bardziej obeznanych.

Elektronika zazwyczaj jest bardzo uniwersalna a może Upgrade od innego TV by podeszło??
    np. Sony ect. ect. ??

• #7 17 Maj 2014 00:00
    Staszek z Chełma
    Poziom 17  

Po upgrade pojawiły się jeszcze większe pasy :cry:
    Powróciłem do poprzedniego oprogramowania LED40-H9200Mze strony funai.pl

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME