Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jaką lodówkę kupić NO FROST

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Jaką lodówkę kupić NO FROST
Autor
Wiadomość
tren90
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post autora tematu 17 Mar 2012 13:12   

Jaką lodówkę kupić NO FROST

Witam, przymierzam się do zakupu lodówki na nowe mieszkanie.

Żona mówi, że koniecznie musi być NO FROST oraz kolor INOX a także zamrażarka na DOLE

Czytałem opinie, że jak NO FORST to tylko SAMSUNG albo LG - jednak kompletnie nie znam się na modelach

Proszę was koledzy o pomoc w wyborze konkretnych modeli wraz z uzasadnieniem dlaczego ten.

Chciałbym uniknąć bubli podobnie jak pralka Boscha seria WAA jest bardzo wadliwa tak nie wiem jak to jest w lodówkach.

Bardzo proszę o pomoc oraz o opinie lodówek może ktoś ma i podzieli się spostrzeżeniami.

Kwota jaka dysponuje to 2000-2500zł max
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Mar 2012 13:12   

Powrót do góry

wnyku
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: swidnica

Post#2 17 Mar 2012 16:08   

Re: Jaką lodówkę kupić NO FROST

Ja moge zdać Ci relację z Samsunga RL41HCTB kolor nietypowy bo grafit (chyba tylko jedna seria taka była) zakupiony w kwietniu 2011r.
Oczywiście przed kupnem też analizowałem milion forum i opinii ekspertów i w sumie doszyłem do wniosku, że kolor jest najważniejszy (bo pasowała do blatów).
moje ogólne uwagi:
* panel przedni z podawana temperaturą jeżeli nie ma nie musi być u mnie jest ale po 14 dniach stał się niezauważalny (nie interesuje mnie czy jest w lodówce 7 st czy 6,5 ). Przydałby się zegarek ale takich nie ma więc panel o kant d...
* fajne w tej serii i większości innych samsunga jest oświetlenie LED białe daje fajny efekt
* wkurza mnie jego brak w zamrażalniku (w żadnej nie ma) a przydałby się.
* Chyba co najważniejsze Samsung umożliwia samodzielną możliwość przełożenia drzwi z L na P bez utraty gwarancji (u innych producentów jest to odpłatne).
* wysokość lodówki według możliwości kuchni ale lepiej wziąć większą zawsze się przyda
* głośność w ciągu dnia nie zauważalna w nocy specyficzny ale przyjemny dźwięk.
Tyle przychodzi mi do głowy. pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Mar 2012 16:08   

Powrót do góry

patryk260983
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: konin

Post#3 17 Mar 2012 16:16   

Zakupiłem miesiąc temu RL56GEGIH zupełnie w ciemno. Forum nie pomogło w dokonaniu wyboru. Zasugerowałem sie innym użytkownikiem, który wybrał także ta lodówkę w ciemno i jest zadowolony. Więc pomyslałem, skoro on zadowolony, to ja również bedę. I nie żałuję swojego wyboru. Choć wcześniej na oku miałem Lg'ka, którego nie mogłem dostać, to postawiłem na Samsunga. Lodówka jest inox taki ciemniejszy tytanowy odcień, nie aluminium. Meble kuchenne mam grafitowe, więc sie idealnie komponuje razem z nimi. Pojemnośc jak na 185 cm stwierdzam bardzo duża, bo około 350 l, zamrażarka ma ponad 100l, lodówka ma 4 szklane półki, w tym jedna duża nad pojemnikiem na warzywa i owoce. Regulowana temp. chłodziarki, jak i zamrażalki na drzwiach, system vacation (gdy wyjadę gdzieś temp. lodówki ustawiona będzie na 15 stopni Celsjusza, zamrażarka bedzie działac normalnie - oszczędnośc energii i środowiska - funkcja eco, do tego alarm otwartych drzwi, który załącza sie po około 2 minutach. Jedyny mankament, to ciężko wyjąć półkę to mycia, bo seria GRAND ma cienkie ścianki i przez to szersze półki, a lodówka stoi przy ścianie odsunięta od niej jakieś 8cm. Ale daję sobie radę, po prostu korzystam z najwyższych prowadnic (jeśli mozna to tak nazwać) do danej półki i bez problemu wtedy wychodzi bokiem :-)
Cena lodówki około 1800zł z 2-letnia gwarancją. Samsung nie przedłuża gwarancji, to zostaje Ci ewentualnie wykupienie polisy w Hestii (około 350zł). Popatrz z sklepach internetowych. Niektóre daja rabat 10% za przedłużenie gwaracji.
Owocnych zakupów:-)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Mar 2012 16:16   

Powrót do góry

skryn
Admin grupy AGD
Admin grupy AGD

Miasto: Pomorze Środkowe

Post#4 17 Mar 2012 22:12   

patryk260983 napisał:
Zakupiłem miesiąc temu RL56GEGIH zupełnie w ciemno. Forum nie pomogło w dokonaniu wyboru. Zasugerowałem sie innym użytkownikiem, który wybrał także ta lodówkę w ciemno i jest zadowolony. Więc pomyslałem, skoro on zadowolony, to ja również bedę. I nie żałuję swojego wyboru. Choć wcześniej na oku miałem Lg'ka, którego nie mogłem dostać, to postawiłem na Samsunga.

Po miesiącu od nabycia okazujesz zadowolenie z zakupionego sprzętu?
Zaiste, profesjonalne i rzetelne podejście konsumenta...
I jeszcze śmie doradzać na Forum innym.
Handlujesz, czy jak? Bo ostatnio coś Kolega za często udziela się w dziale?
:?:
Powrót do góry

patryk260983
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: konin

Post#5 17 Mar 2012 22:28   

Po to jest forum, żeby się udzielać.
Nie doradzam, tylko wyrażam opinie o zakupionym przez siebie sprzęcie.
A handlować nie handluję. Piszę to, co wiem z własnego doswiadczenia.
Nie żałuję wyboru - nie oznacza to samo co zadowolenie z zakupionego sprzętu, tylko z dokonanego wyboru, bo sprzęt spełnił moje oczekiwania/wymagania i prezentuje sie wysmienicie. A ile pochodzi? jak każdy sprzęt - te KILKA lat, na więcej nie liczę. Nic wieczne nie jest.
Pagadamy za pare lat, jak przyjdzie mi naprawiać sprzęt Amici, który tak mi polecałeś ze względu na tanie części :-)
A Kolega Skryn zamiast komentować opinie innych, lepiej spożytkowałby swoją energię i cenny czas na pomoc Koledze w tym temacie w wyborze lodówki jak to żem uczynił :D
Powrót do góry

tren90
Poziom 13
Poziom 13

Post#6 Post autora tematu 18 Mar 2012 21:25   

Z tego wynika że samsung jednak jest lepszy - jednak cały czas nie jestem zdecydowany. Czytam różne opinie i nie wiem na jaka firmę i model się zdecydować...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Jaką lodówkę kupić NO FROST
Strona 1 z 1