X

laptop HP 620 - nie da się właczyc WiFi

marszalek_duck 18 Mar 2012 20:05
  • #1 18 Mar 2012 20:05
    marszalek_duck
    Level 17  
    Helpful post? (+1)
    Znajomy przyniósł mi lapka, mówiąc ze nie dział mu internet. Odbiornik wifi jest wyłączony niestety po naciśnięciu klawisza który go włącza odpala Bluetooth zamiast wifi. Dodam ze w tym klawiszu znajduje się dioda która cały czas świeci na żółto. Przeinstalowywałem już sterowniki do sieci jednak nic to nie dało problem ten sam... Ma ktoś jakiś pomysł ? Albo czy da się włączyć wifi inaczej niż klawiszem ?
  • Helpful post
    #2 18 Mar 2012 20:17
    gallus [pl]
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Sprawdź czy nie można uruchomić dodatkowo Fn+F(x) z ikonką wifi...
    Ewentualnie sprawdź czy instalując oprogramowanie do zintegrowanego modułu wifi+bt nie pójdzie uruchomić wifi.
  • #3 18 Mar 2012 20:22
    marszalek_duck
    Level 17  
    Topic author Helpful post? (0)
    Niestety, ani pierwsze ani drugie rozwiązanie nic nie daje.
  • Helpful post
    #4 18 Mar 2012 20:36
    gallus [pl]
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    A sprawdzałeś HP Wireless Assistant pamiętam jakiegoś laptopa hp, który poza sterownikami potrzebował dodatkowego oprogramowania do włączenia wifi, sprawdź więc to...
    PS A żadnych błędów w menedżerze nie ma?
  • #5 18 Mar 2012 21:08
    marszalek_duck
    Level 17  
    Topic author Helpful post? (-1)
    W menadżerze wszystko gra, zaraz sprawdzę to co mi podesłałeś.

Dodano po 2 [minuty]:

Ok zainstalowałem, program wyświetlił ze uzadzenie (wifi) jest włączone ale nie aktywne i informacje ze zostało ono wyłączone w centrum mobilności Windows, wszedłem tam i jest tam zakładka "sieci bezprzewodowe" i przycisk "włącz sieci bezprzewodowe" niestety przycisk jest "nieaktywny" i nie da się go wcisnąć. Nie ogarniam o co mu chodzi.

Dodano po 6 [minuty]:

Udało się, zainstalowałem jeszcze raz ten podstawowy sterownik sieciowy (ale już z zainstalowanym tym assistant) i zaskoczył, pojawiła się możliwość włączenia tego przycisku w tym menadżerze mobilności.

Dzięki za pomoc, zamykam temat.
  Search 4 million + Products
Browse Products