Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Windows XP uruchamiany z pendrive

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Windows XP uruchamiany z pendrive
Autor
Wiadomość
zachej
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Sosnowiec

Post#1 Post autora tematu 27 Mar 2012 15:16   

Windows XP z pen drive

Witam,
Mam problem z zainstalowaniem systemu operacyjnego Windows XP Home Edition SP 3, 32bit na pen-drive PATRIOT 16 GB
Ogólnie cały system chciałem odpalać z pen drive'a. Płyta główna ma możliwość boot'owania z pamięci falsh (ustawiam opcję USB-HDD).

Specyfikacja komputera:
Procesor Pentium IV 3.0
Płyta główna: GA-Q35M-S2
Karta graficzna zintegrowana
1GB pamięci RAM.

Na początku odpiąłem całkowicie dysk twardy i system został zainstalowany bezpośrednio na pen-drive (Windows XP poprawnie widzi pamięć na USB, można pen-drive sformatować z poziomu Windowsa i rozpocząć instalację).
Do konfiguracji windowsa już nie doszło. Po włączeniu komputera i załadowaniu biosu, pojawia się informacja:
DISK ERROR. Windows się nie ładuje.

Spróbowałem drugiego sposobu, opisanego w tym linku:
Windows na Pen-Drive

Wszystko robiłem zgodnie z instrukcjami, niestety po załadowaniu biosu na ekranie pojawia się migający kursor... Który miga sobie godzinami.

Macie może jakieś pomysły, w jaki sposób można odpalać Windowsa z pen drive'a?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Mar 2012 15:16   

Powrót do góry

gallus [pl]
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Zbąszynek

Post#2 27 Mar 2012 16:25   

Re: Windows XP z pen drive

Bez przeróbki instalatora z tego co mi wiadomo to nie da rady, ja robiłem wg. tego opisu i działało...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Windows XP uruchamiany z pendrive
Strona 1 z 1