Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor z Internetem?

jumpeczkin 27 Mar 2012 21:50 4249 6
  • #1 27 Mar 2012 21:50
    jumpeczkin
    Poziom 2  

Witam.
    Mam pytanie. Otóż jaki byście polecili telewizor około 40 cali, z internetem.
    Co do ceny, to jakiś w miarę tani ale żeby nie był g.....ny.
    Słyszałem, że telewizory z internetem bardzo się między sobą różnią jakością dostępu do internetu.
    Co byście mi poradzili na początek?

• #2 27 Mar 2012 22:32
    DXDcore
    Poziom 15  

Osobiście posiadam SONY BRAVIA 32", internet 6MB, filmy pięknie i szybko się ładują, YT działa jak należy.

Wszystko zależy od tego co rozumiesz przez pojęcie internet w tv, czego konkretnie oczekujesz i co będziesz na nim robił.

Tak jak pisałem mój sony jest szybki, na pewno znajdziesz odpowiednik 40"+

• #3 27 Mar 2012 22:43
    Marcinoik
    Poziom 20  

Kolego tez posiadam sony bravia jestem bardzo zadowolony z niego.

• #4 27 Mar 2012 23:17
    jumpeczkin
    Poziom 2  

DXDcore napisał:
    Osobiście posiadam SONY BRAVIA 32", internet 6MB, filmy pięknie i szybko się ładują, YT działa jak należy.

Wszystko zależy od tego co rozumiesz przez pojęcie internet w tv, czego konkretnie oczekujesz i co będziesz na nim robił.

Tak jak pisałem mój sony jest szybki, na pewno znajdziesz odpowiednik 40"+

słyszałem że właśnie na niektórych tv nie działają niektóre stronki jak np youtube nie wiem na ile w tym prawdy ale chciałbym mieć tv na którym nie ma takich ograniczeń i można sobie puścić filmiki ze wszystkich stron

• #5 28 Mar 2012 16:54
    AxelNext
    Poziom 38  

Najwięcej aplikacji internetowych ma Samsung, np. ipla, iplex, TVN Player, YouTube itd.
    Poczytaj o Samsung Smart TV

• #6 28 Mar 2012 18:24
    Mylagos
    Poziom 19  

Cytat pochodzi ze strony Sony.

Cytat:
    Wszystko, co może Cię zainteresować w sieci dostępne jest dzięki funkcji Sony Internet TV. Twoje ulubione strony i serwisy, takie jak YouTube™, Dailymotion, Eurosport , ipla, TVN, VOD.TVP.PL i wiele innych. Materiały dostępne są także w jakości High Definition bez żadnych opłat.

Tak więc dobrym wyborem byłby np 40EX520.
    Przewagą Samsunga jest jednak zainstalowana przeglądarka, która posiada flasha, gdzie Sony niestety przeglądarka nie posiada tej wtyczki, więc nie można oglądać osadzonych filmów na stronach.

• #7 29 Mar 2012 01:19
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme