Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40D6500 bądź UE40D6750 - polecacie?

jaruk 30 Mar 2012 10:33 2198 4
  • #1 30 Mar 2012 10:33
    jaruk
    Poziom 1  

Długo się zastanawiałem i wkońcu wybrałem model Samsung UE40D6500 (bądź Samsung UE40D6750 - choć tu nie widzę żadnej różnicy poza ilością dołącznych okularów 3D). salon ma 20 m2, odleglość od siedzenia będzie wynosić 2,6 m. Na wprost tv jest duże okno, pokój jest bardzo słoneczny. Proszę o poradę może ktos ma taki model i poleci go bądź nie. Zastanawia mnie matryca która niestety nie jest matowa i czy nie będzie to przeszkadzać w odbijaniu się światła... Inne pytanie czy 40 cali do 2,6 m to nie za dużo? Czytałem opinie że opcja FULL HD 3D to porażka - tak jest rzeczywiście?

• #2 30 Mar 2012 11:32
    piterus99
    Poziom 43  

Przenoszę - proszę na przyszłość publikować posty w dobrych działach.

• #4 30 Mar 2012 20:04
    trenx90
    Poziom 14  

Przedmówca twierdzi że w lepszy obraz w sony ja mogę powiedzieć, że w innym modelu jest lepszy.

A do czego zmierzam ? ano do tego, że sam się przekonałem do tego by osobiście pofatygować się do sklepów i zobaczyć jak to wszystko wygląda w realu.

Ja dwa dni temu kupiłem właśnie tego samsunga.

Co mogę powiedzieć:

1. Telewizor super - świetna barwa obrazu

2. Również mam bardzo nasłoneczniony pokój - szczerze to minimalnie odbija się światło w TV jednak jest to przynajmniej w moim pokoju w tak minimalnym stopniu, że mi to w ogóle nie przeszkadza (okna na południe)

3) 3D w HD fakt - ostatnio dosyć głośna afera z tym.... mi jednak w ogóle nie zależy na 3D a że już jest to może kiedyś skorzystam a czy w HD czy nie w HD to wszystko mi jedno

Ważne czego sam oczekujesz od TV.

Jak ktoś już kiedyś powiedział: "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

Jakie wnioski? nie można mieć wszystkiego :) ;)

4. TV w pełni multimedialny. WIFI, USB, DLNA, SKYPE YOUTUBE i inne gadżety sprawują się rewelacyjnie.

TV wykrywa mój serwer NAS na którym mam filmy i bez problemu je odtwarza. To samo z USB. Ciut gorzej z napisami a konkretnie z polskimi literami ale i z tym można sobie poradzić.

Tak jak też twierdza przedmówcy SONY może i dobry może TOSCHIBA a może SAMSUNG bądź PANASONIC - ty sam musisz wiedzieć jakie masz wymagania.

Ja wybrałem i nie żałuję.

• #5 01 Kwi 2012 14:56
    poland
    Poziom 12  

Witam!
    Kupiłem właśnie używkę i mam pytanie-czy oprócz pilota i kabla zasilającego powinno być coś jeszcze w wyposażeniu?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme