X
 • #1 08 Apr 2012 20:37
  blacksadangel
  Level 2  
  Helpful post? (-1)
  Witam, mam problem z kartą micro sd. Problemem tym jest to, że nie mogę nic z niej usunąć karta została kupiona około pół roku temu (8gb Global Technology), co więcej nie mogę jej sformatować na komputerze a gdy chce z niej coś ręcznie usunąć komputer ciągle próbuje "wykrywać" i nic nie usuwa a gdy anuluję akcję się zacina i przechodzi mu po wyciągnięciu karty. Problem zauważyłem gdy telefon zaczął mi się notorycznie zacinać po włączeniu, gdy karta była w środku problem zniknął kiedy kartę wyciągnąłem.

  Edit: Gdy przesuwam "zamek" na sam odczyt nie ma problemów z kopiowaniem czegokolwiek z karty.
 • #2 09 Apr 2012 14:29
  weight
  Level 16  
  Helpful post? (+1)
  Tak samo miałem.
  Spróbuj kartę sformatować np w telefonie czy w aparacie.
  Też skanowałeś kartę programem np hdtune może ma błędy.
 • #3 09 Apr 2012 19:20
  blacksadangel
  Level 2  
  Topic author Helpful post? (0)
  Skanowałem ją programem HD Tune i nie wykrył żadnych uszkodzeń w telefonie nie mogę jej sformatować ponieważ mi się wiesza gdy ją tylko wykryje z laptopem mam to samo aktualnie nie mam pod ręką aparatu żeby sprawdzić i na nim
 • #4 16 Jul 2012 14:08
  KamilMce
  Level 10  
  Helpful post? (0)
  Proponuję spróbować jeszcze HDD Regenerator - mnie w przypadku jednej karty msd 8GB pomogło - niestety mam także inną - 4GB Aplatinet z którą nie mogę sobie poradzić - z karty mogę niemalże wszystko przerzucić - bez względu na adapter (blokada wyłączona) jednak mimo tego nie mogę ani jej sformatować ani telefon mi jej nie czyta - LG gt540, do tego kartę komputer widzi jedynie gdy podłączę ją przez czytnik kary - adapter na sd który został sprawdzony - jak i inne adaptery sprawiają że karty komputer w ogóle nie widzi... Miał ktoś podobny przypadek? Jeśli tak to proszę powiedzieć czy jest jakaś możliwość ocalenia karty?
 • #5 16 Jul 2012 23:11
  jankolo
  VIP Zasłużony dla elektroda
  Helpful post? (0)
  KamilMce, poczytaj sobie o tym, co polecasz:
  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic939301.html
  Search 4 million + Products
Browse Products