Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Program do rysowania instalacji elektrycznych ETIPro v 1.1

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> PCB Designing -> Program do rysowania instalacji elektrycznych ETIPro v 1.1
Author
Poziom 22
Poziom 22

Post#1 Post from the author of the topic 10 Apr 2012 12:52   

Witam chciałem się podzielić całkowicie darmowym programem przeznaczonym do rysowania instalacji elektrycznych.

Programu długo szukałem ponieważ mój znajomy chciał aby program był darmowy z odpowiednimi symbolami oraz miał interfejs w języku polskim

I całkowicie przypadkowo znalazłem program ETIPro v 1.1 udostępniany przez firmę ETI

http://www.etipolam.com.pl/wsparcietechniczne/oprogramowaniedlaprojektantw/programydlaprojektantw.aspx

Program doskonale nadaje się do rysowania schematów ideowych instalacji elektrycznych oraz posiada bogaty zasób bibliotek które można edytować

Dodatkowo po instalacji mamy dołączoną 30 stronicową instrukcje obsługi również w języku polskim

Dodatkowo schemat można zapisać do formatu .dxf więc można dołączyć go np do dokumentacji budowlanej

W programie spodobało mi się również automatyczne generowanie zamówienia czy jak kto woli zestawienia, oczywiście nikt nie mówi że musimy kupować w firmie A czy B ale z tego co zauważyłem taka lista zakupów do sklepu się przydaje

Drugim programem do rysowania schematów jaki testowałem to program Dia

http://dia-installer.de/

Całkowicie darmowy program wieloplatformowy na windowsa maca i linuxa

przeróżne symbole od sieci komputerowych po pneumatykę hydraulikę niestety nie tak bogaty w symbole typowo elektryczne które mnie interesowały
aczkolwiek bardzo ciekawa alternatywa biorąc jeszcze mnogość formatów do jakich możemy zapisać oraz automatyzować pracę ponieważ program może wykonywać skrypty Pythona

Mam nadzieję że nie będzie to brane za reklamę a z tego co zdążyłem zauważyć wiele osób szuka takiego programu

Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 10 Apr 2012 12:52   

Back to top

Kubaandcom
Poziom 16
Poziom 16

Post#2 10 Apr 2012 23:44   

Re: Program do rysowania instalacji elektrycznych ETIPro v 1.1

Wielkie dzięki za posta. Masz racje wiele osób szuka takiego programu w języku polskim.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> PCB Designing -> Program do rysowania instalacji elektrycznych ETIPro v 1.1
Page 1 of 1
Similar topics
program do rysowania schenatów elektrycznych (2)
Prosty program do rysowania schematów elektrycznych (4)
Program do rysowania œcieżek (7)
program do rysowania sch. (2)
Program do rysowania płytek. (3)
Program do rysowania w delphi (2)
Program do rysowania schematów... ? (4)
Jaki program do rysowania schematów? (17)
Program do rysowania schematów PROTEL (4)
Program do rysowania schematow ideowych. (5)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.032 seconds

elektroda.pl topic RSS feed