Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Motobi Orlik 1 poj. 50 ccm , rok prod 2006, Bierze olej i mocno kopci z tłumika

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Motocykle, Motorowery, Inne Silniki -> Motobi Orlik 1 poj. 50 ccm , rok prod 2006, Bierze olej i mocno kopci z tłumika
Autor
Wiadomość
kieliszek1993
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: wrocław

Post#1 Post autora tematu 11 Kwi 2012 22:23   

Motobi Orlik 1 poj. 50 ccm , rok prod 2006, Bierze olej i mocno kopci z tłumika

Witam mam skutera chińskiego marki Motobi. W zeszłym roku jesienią zatarł mi się w nim silnik ,który na początku br. wymieniłem czyli tak : Nowy cylinder , tłok pierścienie , (uszczelki wiadomo ) i głowice wszystkie częsci seryjne o pojemności 50 cmm. Wszystko złożyłem ustawiłem rozrząd odpala wkręca sie na obroty tylko są dwa minusy
- bierze olej
-kopci im więcej gazu tym więcej dymu.

Co jest grane ??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Kwi 2012 22:23   

Powrót do góry

trance123
Poziom 17
Poziom 17

Post#2 11 Kwi 2012 23:07   

Re: Motobi Orlik 1 poj. 50 ccm , rok prod 2006, Bierze olej i mocno kopci z tłum

Jak bierze olej to kopci .Uszczelki na wale wymieniłeś ? i co znaczy zatarł się sam od siebie ?. Naprawiłeś tylko skutek awarii a nie przyczynę jak bierze olej to w końcu go gdzieś zabraknie przecież .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Kwi 2012 23:07   

Powrót do góry

kieliszek1993
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: wrocław

Post#3 Post autora tematu 12 Kwi 2012 06:23   

Re: Motobi Orlik 1 poj. 50 ccm , rok prod 2006, Bierze olej i mocno kopci z tłum

właśnie na wale nie wymieniłem , a zatarg sie z braku oleju bo na starym silinku zaczął brać olej i nie sprawdzałem.

Moderowano przez Rycho T:
Więc już znasz odpowiedź, jeżeli się robi remont, po zatarciu, należy sprawdzić wszystko dokładnie.

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Motocykle, Motorowery, Inne Silniki -> Motobi Orlik 1 poj. 50 ccm , rok prod 2006, Bierze olej i mocno kopci z tłumika
Strona 1 z 1