Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 06 Sty 2005 09:45
    PrzemoNS
    Poziom 11  

Od pewnego czasu mam problem w Mercedesie C klas. przy zal i wyl fabrycznym kluczem mrogaja obie kontrolki zieloma i czerwona przez ok 30 sek,
    Co to jest i jak moge powrocic do stanu pierwotnego
    z gory dziekuje za pomoc

• Pomocny post
    #2 06 Sty 2005 12:14
    Gerri
    Spec od Mercedesów

Jeżeli migają jednocześnie to jest to sygnał o zużytych bateriach w pilocie. Drugi sposób sprawdzenia to naciśnięcie przycisku pilota i po ok. 2 sek z "oczka" klucza powinien zostać wyemitowany krótki błysk dodatkowej diodki LED w świetle widzialnym. Może być tak, że kluczyk "błyśnie" , ale kotrolki będą migać. Brak błyśnięcia kluczyka to już stan ostateczny. Tak czy siak radzę baterie wymienić. Uwaga! jest na to ok. 20 sek., później trzeba kluczyk zaprogramować, ale nie jest to skomplikowane.
    Pzdr.

P.S. Jeśli migają na przemian, to już jest inna bajka....

• #3 06 Sty 2005 13:10
    PrzemoNS
    Poziom 11  

dziekuje bardzo wymiana bateri pomogla.;)
    czy nuglbys mi zdradzic przy okazji jak sie koduje klucze?

• #4 08 Sty 2005 16:27
    Gerri
    Spec od Mercedesów

Mógłbym:

Dwa razy impuls kluczem w stronę czytnika i w ciągu 20 sek. zapłon

Pzdr. Gerri

• #5 05 Lis 2008 21:36
    rs2580
    Poziom 15  

Czy programowanie wygląda tak tylko z jego własnym kluczykiem czy z obcym też?

• #6 17 Lis 2008 09:21
    gumolyt
    Poziom 9  

Innego klucza w ten sposób nie dopasujesz chyba że jakimś dziwnym trafem powtórzyłaby się kombinacja kodu, co jest bardzo mało prawdopodobne.

Co do mrugających diód, to czasem powód jest dużo bardziej skomplikowany i trudny do wyjaśnienia tak jak w moim przypadku. Diody mrugają mi od roku, mimo wymiany baterii, kluczyków zapasowych, wymiany lusterka, przejrzeniu wszystkich kabli. A gdzie problem tkwi nie wie nikt :)

• #7 22 Lis 2008 20:24
    marek ch
    Poziom 1  

ja mam dziś problem mrugają mi dwie diody na przemian,wymieniłem baterie ale zapomniałem o czasie no i niestety nie moge odpalić auta a diody i tak mrugają dalej ..pomocy

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty