Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Internet Explorer nie działa

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Internet Explorer nie działa
Autor
Wiadomość
dariusz_pt
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Dębica

Post#1 Post autora tematu 06 Sty 2005 12:19   

Witam.Proszę o pomoc w następującej sprawie.Otóż przeinstalowałem niedawno w moim komputerze system Windows XP. Instalacja przebiegła bez problemów Przy wgrywaniu innych programów (Opera) wyskoczył mi jakiś komunikat, że Opera nie jest domyślną przeglądarka i od tego czasu nie działa Internet Explorer.Po prostu nie wykrywa żadnej strony.Opera i Gadu-gadu działają poprawnie.Próbowałem naprawiać przy użyciu marzędzi pomocy Windows ale bezskutecznie.Proszę o pomoc ale kat łopatologicznie , co moglem żle zrobić i w czym może być problem.Dzięki i pozdrawiam

Moderowano przez LEM:
Przeniesiono z "Sieć Internet, Sieci LAN WLAN"

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Sty 2005 12:19   

Powrót do góry

rustu
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Bytom

Post#2 06 Sty 2005 22:51   

odinstaluj opere, przeinstaluj ie zobacz czy dziala. jak tak to zainstaluj opere jak nie daj znac co dokladniej nie dziala
Powrót do góry

dariusz_pt
Poziom 8
Poziom 8

Post#3 Post autora tematu 07 Sty 2005 10:35   

Re: Internet Explorer nie działa

Witam.Odinstalowałem Opere ale nic to nie zmieniło. IE dalej nie działa, przy próbie połączenia z jakąkolwiek stroną wyświetla "Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS programu Internet Explorer "Włożyłem do napędu płytkę instalacyjną z Windowsem XP i próbowałem tym sposobem coś naprawić ale bezskutecznie, wyświetla się informacja że system nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Ponownie zainstalowałem Operę i działa prawidłowo.Sprawdzilem konfiguracje karty sieciowej i ustawienie połączeń sieciowych i są takie jak przed instalacją systemu. Nie wiem co robić i myślę o ponownym przeinstalowaniu systemu.pozdrawiam
Powrót do góry

iquest
Poziom 16
Poziom 16

Post#4 07 Sty 2005 15:25   

A jak masz ustawione połączenie w IE, atomatyczne czy z numerkami IP ?
Powrót do góry

salemmtg
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Gdańsk

Post#5 07 Sty 2005 15:41   

przyczyna moze byc taka ze pliki internet explorera i opery (pliki vxd )wywołujace sa poprostu skrzyżowane miałem podobnie kiedys,rade ci odinstalowac cały system bo zawsze jakis plik operowski moze zostac i explorer moze błednie chodzic.podaj co zrobiłes i czy działa
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Sty 2005 15:41   

Powrót do góry

dariusz_pt
Poziom 8
Poziom 8

Post#6 Post autora tematu 07 Sty 2005 17:00   

Dzięki za rade.Mnie też się wydaje że problem jest w tym że pliki IE i Opery są skrzyżowane.Gdy próbowałem naprawiać narzędziami pomocy systemu Windows to włwśnie takie komunikaty mi wyskakiwały Próbowałem odinstalować IE ale system nie pozwala.Chyba jeszcze raz przeinstaluję system ale dopiero w poniedziałek.Pozdrawiam , może ktoś jeszcze zasugeruje co zrobić.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Sty 2005 17:00   

Powrót do góry

dariusz_pt
Poziom 8
Poziom 8

Post#7 Post autora tematu 08 Sty 2005 20:07   

Wita.Znalazłem dzisiaj trochę czasu, pogłówkowałem i udało się. Z biosu sformatowałem partycję na której był system, sformatowałem ją i zainstalowałem system ponownie.Wszystko przebiegło bez problemów. IE działa prawidłowo. Później zainstalowałem Opere i również działa prawidłowo. Dzięki i pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry

techrys
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Southampton

Post#8 09 Sty 2005 08:51   

W ustawieniach badzIEwia jest do zaznaczenia, czy ma sprawdzać, cze badzIEwie jest domyślną przeglądarką. I tyle...
Opera rulez :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Sty 2005 08:51   

Powrót do góry

knapikk
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Piotrków Tryb.

Post#9 09 Sty 2005 11:40   

na przyszlosc http://kk.com.pl/pliki/programy/ie6setup.exe i w 99% wypadkow pomaga ta instalka (okolo 500 KB i reszte czego brak dociaga z microsoftu)
Powrót do góry

r06ert
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: woj. wielkopolskie

Post#10 22 Sty 2006 14:14   

a czy jest gdzieś w sieci instalka full?? tzn taka która nie będzia miała potrzeby łączyć się z netem

Moje artykuły: (Dodaj)
31 Sierpień 2014 Wzmacniacz pomiarowy 12dB o pasmie 0-30MHz
Powrót do góry

elektryk
Poziom 26
Poziom 26

Post#11 21 Lut 2006 12:57   

Jest, jest, ale trzeba dobrze poszukać, miałem kiedyś taką wersje 5.5 jak i 6. Ale i tak to nic nie zmienia, potem trzeba dociągnąć servicepacki z netu.
Powrót do góry

Platon
Spec od komputerów
Spec od komputerów

Miasto: Białystok

Post#12 21 Lut 2006 14:28   

dariusz_pt - pomyliles DOS, lub linie polecen z BIOS'em. To nie to samo.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Internet Explorer nie działa
Strona 1 z 1