Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak anulować wpłatę w PAY U?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak anulować wpłatę w PAY U?
Autor
Wiadomość
Grzes300
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 15 Kwi 2012 01:37   

Jak anulować wpłatę w PAY U?

Witam.
Jeżeli to jest nieodpowiedni dział to z góry przepraszam.
Podczas zakupu przez allegro zaznaczyłem logo swojego banku jako opcję do wpłaty potem normalnie zalogowałem się na swojej stronie. I dalej był jakiś numer konta chyba sprzedającego. Potem nacisnąłem wyślij ale nic się nie działo.
Teraz mam w zakładce pay u w liście moich wpłat jakąś transakcję.

Nie wiem czy jest to płata przez pay u czy tylko jest to informacja że muszę wpłacić na konto pieniądze ? Dotąd nie płaciłem tą formą zapłaty.

Jeżeli jest to wpłata przez pay u to jak to anulować (nie widzę tam takiej opcji w zakładce) ? Jeżeli dobrze rozumiem to można bez konsekwencji anulować to dopóki jest status rozpoczęty.

Za odp. z góry dziękuję.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Kwi 2012 01:37   

Powrót do góry

goldi74
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Oława

Post#2 15 Kwi 2012 08:03   

Re: JAK ANULOWAĆ WPŁATĘ W PAY U

Grzes300 napisał:
Podczas zakupu przez allegro zaznaczyłem logo swojego banku jako opcję do wpłaty potem normalnie zalogowałem się na swojej stronie. I dalej był jakiś numer konta chyba sprzedającego. Potem nacisnąłem wyślij ale nic się nie działo. Teraz mam w zakładce pay u w liście moich wpłat jakąś transakcję.

Sprawdź historię operacji na swoim koncie bankowym. Z tego co piszesz wynika, że płatność nie została zrealizowana od strony Twojego banku.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Kwi 2012 08:03   

Powrót do góry

Grzes300
Poziom 9
Poziom 9

Post#3 Post autora tematu 15 Kwi 2012 20:02   

Re: Jak anulować wpłatę w PAY U?

Wpłatę dokonywałem w sobotę być może w weekend to nie działa. W historii banku właśnie nic nie ma. Teraz nie wiem co mam robić, bo może być tak że jeżeli prześle pieniądze sprzedającemu zwykłym przelewem a przez pay u też dojdą to zapłacę za towar podwójnie.

Ach teraz mam nauczkę żeby nie korzystać więcej z tego badziestwa.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Kwi 2012 20:02   

Powrót do góry

tomek10861
Poziom 21
Poziom 21

Post#4 15 Kwi 2012 21:28   

Jeśli sprzedający jest uczciwy i zależy mu na klientach to odda nad wpłatę.
Powrót do góry

jankolo
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Miasto: Łódź

Post#5 15 Kwi 2012 21:40   

Grzes300 napisał:
Podczas zakupu przez allegro...

Problemy dotyczące allegro proszę dyskutować na forach Allegro. Temat usuwam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak anulować wpłatę w PAY U?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.087 seconds

elektroda.pl temat RSS