X

Jak anulować wpłatę w PAY U?

Grzes300 15 Apr 2012 01:37
  • #1 15 Apr 2012 01:37
    Grzes300
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Jeżeli to jest nieodpowiedni dział to z góry przepraszam.
    Podczas zakupu przez allegro zaznaczyłem logo swojego banku jako opcję do wpłaty potem normalnie zalogowałem się na swojej stronie. I dalej był jakiś numer konta chyba sprzedającego. Potem nacisnąłem wyślij ale nic się nie działo.
    Teraz mam w zakładce pay u w liście moich wpłat jakąś transakcję.

Nie wiem czy jest to płata przez pay u czy tylko jest to informacja że muszę wpłacić na konto pieniądze ? Dotąd nie płaciłem tą formą zapłaty.

Jeżeli jest to wpłata przez pay u to jak to anulować (nie widzę tam takiej opcji w zakładce) ? Jeżeli dobrze rozumiem to można bez konsekwencji anulować to dopóki jest status rozpoczęty.

Za odp. z góry dziękuję.
  • #2 15 Apr 2012 08:03
    goldi74
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Grzes300 wrote:
    Podczas zakupu przez allegro zaznaczyłem logo swojego banku jako opcję do wpłaty potem normalnie zalogowałem się na swojej stronie. I dalej był jakiś numer konta chyba sprzedającego. Potem nacisnąłem wyślij ale nic się nie działo. Teraz mam w zakładce pay u w liście moich wpłat jakąś transakcję.

Sprawdź historię operacji na swoim koncie bankowym. Z tego co piszesz wynika, że płatność nie została zrealizowana od strony Twojego banku.
  • #3 15 Apr 2012 20:02
    Grzes300
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Wpłatę dokonywałem w sobotę być może w weekend to nie działa. W historii banku właśnie nic nie ma. Teraz nie wiem co mam robić, bo może być tak że jeżeli prześle pieniądze sprzedającemu zwykłym przelewem a przez pay u też dojdą to zapłacę za towar podwójnie.

Ach teraz mam nauczkę żeby nie korzystać więcej z tego badziestwa.
  • #4 15 Apr 2012 21:28
    tomek10861
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Jeśli sprzedający jest uczciwy i zależy mu na klientach to odda nad wpłatę.
  • #5 15 Apr 2012 21:40
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Grzes300 wrote:
    Podczas zakupu przez allegro...

Problemy dotyczące allegro proszę dyskutować na forach Allegro. Temat usuwam.
  Search 4 million + Products
Browse Products