Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Aktualizacja softu manta dvbt 02

1daro 18 Kwi 2012 18:27
  • #1 18 Kwi 2012 18:27
    1daro
    Poziom 12  

Witam. Posiadam ten dekoder, kupując go nie znałem się na tych sprawach, dowiedziałem się że nie obsługuje on dźwięku e-ac3, ale czytając fora dowiaduje się że manta aktualizuje oprogramowanie do obsługi dźwięku e-ac3, więc dobra wiadomość, ale do mojego modelu nie znalazłem aktualizacji, do modelu Dvbt01, jest dostępna aktualizacja ale chyba nie mogę jej zainstalować na moim dekoderze. Będę wdzięczny za jakieś linki z aktualizacjami do mojego dekodera lub jakieś inne porady, jeśli możecię mi jakoś doradzić, to będę wdzięczny:) pzdr

• #2 18 Kwi 2012 20:45
    @GUTEK@
    Poziom 30  

Do tego modelu nie ma aktualizacji, jeśli nie obsługuje dźwięku E-AC3 to możesz go zwrócić sprzedawcy.

• #3 19 Kwi 2012 18:37
    1daro
    Poziom 12  

Ej naczytałem się na forach, ale chyb głupot, bo na pudełku pisze support e-ac3, i na Tvp1 mam do wyboru 3 ścieżki dźwiękowe, czyli chyba jest zgodny z ta ustawa? Nie chce wyjść na głupiego jak pójdę reklamować do sprzedawcy ten dekoder a okaże się że jednak obsługuje. Czyli jak są 3 ścieżki dziwiękowe na 1 programie to jest e-ac3?

• #4 19 Kwi 2012 19:13
    @GUTEK@
    Poziom 30  

Na TVP1 w MUX3 trzecia ścieżka audio jest w E-AC3, jeśli na niej masz głos ok, to tuner obsługuje E-AC3.

Napisz jaką masz wersję softu w tunerze, jeśli to jakaś nowa to raczej powinna obsługiwać E-AC3.

• #5 19 Kwi 2012 19:27
    1daro
    Poziom 12  

mam dzwiek na wszystkich 3 scieżkach:)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty