Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung PS51D450? Wart tych pieniędzy?

stachu_90 19 Kwi 2012 14:01 1375 4
  • #1 19 Kwi 2012 14:01
    stachu_90
    Poziom 2  

Witam, chciałbym zapytać, czy to dobry telewizor, bo jest dość tani jak na tyle cali. Chciałbym go kupić oczywiście z 5-letnią gwarancją, tylko tak myślę, czy nie jest za duży do pokoju, jaki posiadam - jakieś 5 na 4 metry. Mógłbym oczywiście dać go w kącie i w drugim kącie dać sobie, np. kanapę.
    Chciałbym zapytać czy warto, czy nie lepiej wziąć, np. 42'' LED jakiś. Proszę o info, bo zbytnio się nie znam, a tu większość z was się zna. :)
    No chciał bym dać koło 2 400zł i tak aby chodził pod nim również X Box.Zależy mi na wielkości przede wszystkim:)

• #2 20 Kwi 2012 13:05
    vinci
    Poziom 25  

Warto. Im większy, tym lepiej. Docenisz to dopiero po czasie, ale wtedy będzie już za późno na zmianę. Pytań jest jednak wiele - czy TV będzie stało naprzeciwko okna, czy będzie podłączone do konsoli czy tylko do tunera SAT?

• #3 21 Kwi 2012 14:23
    stachu_90
    Poziom 2  

Ogólnie to chciałem kupić z myślą o Euro :) Ale po Euro chciałem kupić jakąś konsolę, zapewne Xbox z sensorem ruchu, więc będzie chodziło i pod satelitą, i pod konsolą. Będzie stało na ścianie bez okna; okno będzie po prawej stronie na osobnej ścianie i chciałem zapytać, ile kosztuje takie utrzymanie telewizora jeśli chodzi o prąd. :) I czy nie jest awaryjny. :)

• #4 21 Kwi 2012 17:04
    vinci
    Poziom 25  

Zużycie prądu na poziomie 133W, więc bardzo przyzwoicie. Ale tak już mają wszystkie plazmy produkowane po 2010 roku, zużycie zbliżone do LCD. Niestety muszę Cie rozczarować, jeśli planujesz zakup konsoli to nie ten model telewizora, gdyż obsługuje tylko HDReady. Do konsoli powinno być 1080i, więc fullHD.

• #5 21 Kwi 2012 18:05
    Mylagos
    Poziom 19  

Co do zużycia prądu, to plazma pobiera go trochę więcej niż LCD, ale nie jest to teraz na tyle duża różnica, by bardzo to odczuć. Vinci ma rację, przydałby się telewizor fullHD. Napisz może, jaką kwotę jesteś gotów przeznaczyć na zakup, a wtedy postaramy się coś doradzić.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme