Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Problem z pamięcią na dysku twardym

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Problem z pamięcią na dysku twardym
Author
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post from the author of the topic 21 Apr 2012 11:41   

Problem z pamięcią na dysku twardym

Mam problem ze zmieniającą się pamięcią na dysku twardym, a mianowicie, jednego dnia mam wolne 2 GB (ogólnie mam mało pamięci bo ciągle wrzucam na komputer ciężkie filmy z kamery) i po wyłączeniu i włączeniu komputera mam np. 5 GB mimo, ze nic nie kasowałam. Chciałabym zrobić sobie porządek w komputerze i kiedyś już usunęłam sporo niepotrzebnych plików i miałam 60 GB wolnej pamięci, wyłączyłam komputer i następnego dnia miałam już 12 GB. Nikt inny nie korzysta z tego komputera, nie wiem co zrobić, aby móc z powodzeniem zwolnić sobie trochę miejsca na dysku. Proszę o pomoc,
Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 21 Apr 2012 11:41   

Back to top

Artur k.
Admin grupy audio
Admin grupy audio

Post#2 21 Apr 2012 18:57   

Re: Problem z pamięcią na dysku twardym

Najprawdopodobniej miejsce zabiera plik wymiany, inaczej mówiąc - pamięć wirtualna systemu operacyjnego.
Trzeba byłoby przenieść plik wymiany na inną partycję dysku, lub ograniczyć jego rozmiar.

Niestety, szczegółowych danych nie podałeś. Nie wiemy jaki masz system ile partycji, ile pamięci RAM itp.
Tymczasowo przenoszę temat do działu komputerowego, jeśli nie uzupełnisz treści tak, by była zgodna z p.3.1.15 regulaminu - temat trafi do kosza.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Problem z pamięcią na dysku twardym
Page 1 of 1
Similar topics
Problem z elektroniką w dysku twardym (16)
dziwny problem z hasłem na dysku twardym (2)
Maxtor 7Y250P0 problem z partycjami na dysku twardym (11)
Badsector na dysku twardym uniemożliwił korzystanie z dysku - jak usunąć? (7)
Wystrzał w twardym dysku. (2)
silniczek w dysku twardym (3)
Partycje na Dysku Twardym (2)
Wymiana elektroniki w dysku twardym (3)
Zmiana Firmware w dysku twardym ! (4)
Stukanie w dysku twardym Seageta (38)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.043 seconds

elektroda.pl topic RSS feed