Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Problem z pamięcią na dysku twardym

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Problem z pamięcią na dysku twardym
Autor
Wiadomość
pateee
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 21 Kwi 2012 11:41   

Problem z pamięcią na dysku twardym

Mam problem ze zmieniającą się pamięcią na dysku twardym, a mianowicie, jednego dnia mam wolne 2 GB (ogólnie mam mało pamięci bo ciągle wrzucam na komputer ciężkie filmy z kamery) i po wyłączeniu i włączeniu komputera mam np. 5 GB mimo, ze nic nie kasowałam. Chciałabym zrobić sobie porządek w komputerze i kiedyś już usunęłam sporo niepotrzebnych plików i miałam 60 GB wolnej pamięci, wyłączyłam komputer i następnego dnia miałam już 12 GB. Nikt inny nie korzysta z tego komputera, nie wiem co zrobić, aby móc z powodzeniem zwolnić sobie trochę miejsca na dysku. Proszę o pomoc,
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Kwi 2012 11:41   

Powrót do góry

Artur k.
Admin grupy audio
Admin grupy audio

Miasto: Warszawa

Post#2 21 Kwi 2012 18:57   

Re: Problem z pamięcią na dysku twardym

Najprawdopodobniej miejsce zabiera plik wymiany, inaczej mówiąc - pamięć wirtualna systemu operacyjnego.
Trzeba byłoby przenieść plik wymiany na inną partycję dysku, lub ograniczyć jego rozmiar.

Niestety, szczegółowych danych nie podałeś. Nie wiemy jaki masz system ile partycji, ile pamięci RAM itp.
Tymczasowo przenoszę temat do działu komputerowego, jeśli nie uzupełnisz treści tak, by była zgodna z p.3.1.15 regulaminu - temat trafi do kosza.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Problem z pamięcią na dysku twardym
Strona 1 z 1