Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Problem z pamięcią na dysku twardym

pateee 21 Kwi 2012 11:41
  • #1 21 Kwi 2012 11:41
    pateee
    Poziom 2  

Mam problem ze zmieniającą się pamięcią na dysku twardym, a mianowicie, jednego dnia mam wolne 2 GB (ogólnie mam mało pamięci bo ciągle wrzucam na komputer ciężkie filmy z kamery) i po wyłączeniu i włączeniu komputera mam np. 5 GB mimo, ze nic nie kasowałam. Chciałabym zrobić sobie porządek w komputerze i kiedyś już usunęłam sporo niepotrzebnych plików i miałam 60 GB wolnej pamięci, wyłączyłam komputer i następnego dnia miałam już 12 GB. Nikt inny nie korzysta z tego komputera, nie wiem co zrobić, aby móc z powodzeniem zwolnić sobie trochę miejsca na dysku. Proszę o pomoc,
    Pozdrawiam

• #2 21 Kwi 2012 18:57
    Artur k.
    Admin grupy audio

Najprawdopodobniej miejsce zabiera plik wymiany, inaczej mówiąc - pamięć wirtualna systemu operacyjnego.
    Trzeba byłoby przenieść plik wymiany na inną partycję dysku, lub ograniczyć jego rozmiar.

Niestety, szczegółowych danych nie podałeś. Nie wiemy jaki masz system ile partycji, ile pamięci RAM itp.
    Tymczasowo przenoszę temat do działu komputerowego, jeśli nie uzupełnisz treści tak, by była zgodna z p.3.1.15 regulaminu - temat trafi do kosza.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty