Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

drukarka hp 4280 nie drukuję żółtego koloru

kontopaypalxxl 24 Kwi 2012 22:28
  • #1 24 Kwi 2012 22:28
    kontopaypalxxl
    Poziom 2  

Witam.Mój problem polega na tym że drukarka przestała drukować żółty kolor. Napełniłem kardridż żółtym, zrobiłem czyszczenie dysz i wydrukowałem stronę testową.Strona wydrukowała się poprawnie z wyjątkiem żółtego który raz jest raz zanika.Podczas druku strony z przykładowym obrazkiem najpierw drukuje dobrze po czym żółty drukuje coraz słabiej aż do całkowitego zaniku żółtego tak po około 5 centymetrach druku A4. Czyściłem styki,moczyłem głowice w płynie do udrażniania,przyklejałem i odklejałem naklejkę wierzchnią,po dotknięciu głowicą do papieru są trzy kolory pasków łącznie z żółtym,robiłem czyszczenie głowic z panelu HP i NIC normalnie.Kardridż kupiłem nowy (zamiennik) nie regenerowany.
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję :):)

• #2 25 Kwi 2012 09:51
    dawidowskis
    Poziom 11  

po zabiegach które wykonałeś każdy w pełni sprawny kartridż powinien poprawnie drukować. w Twoim musi być uszkodzona dysza (głowica). dysza nagrzewa się podczas drukowania i dlatego żółty może zanikać dopiero po chwili. reklamuj kartridż, nic z tym już nie wymyślisz.

• #3 27 Kwi 2012 22:39
    kontopaypalxxl
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź :D :D :D
    Wysłałem tusz na reklamację, zobaczymy co stwierdzą.
    Jak przyjdzie to napiszę co to było,pewnie komuś się przyda info. co to była za przyczyna.
    pozdro:):)

• #4 10 Maj 2012 12:54
    kontopaypalxxl
    Poziom 2  

Tusz przyszedł z reklamacji. Wymienili na nowy.
    Pozdrawiam. :D

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty