Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Projektowanie Układów Elektronicznych -> Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"
Autor
Wiadomość
mingerio1
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Tarnów

Post#1 Post autora tematu 29 Kwi 2012 17:52   

Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"

Witam, 3 lata temu zakupiłem wykrywacz metali "Salamandra" sprawował się bardzo dobrze 2011 roku przed grudniem schowałem go na zimę w piewnicy (ocieplana) dzisiaj go wyjąłem zakurzonego i postanowiłem uruchomić kupiłem więc baterie i tak jak zwykle włąnczam go a tutaj dioda świeci cały czas na czerwono i nic... próbuje zmieniać balans, rodzaj pracy itd... i nic. Nawet znalazłem starą instrukcję i według niej próbowałem uruchomić i dalej cały czas świeci czerwona dioda a jak podstawiam do metalu to nic się nie dzieje.

Ps. proszę mi wszystko dobrze wytłumaczyć bo jestem zielony w tych sprawach i szukałem zawsze metali tylko gdy miałem wolne i to tak dla przyjemności.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Kwi 2012 17:52   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Projektowanie Układów Elektronicznych -> Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"
Strona 1 z 1