Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Electronic Design -> Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"
Author
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post from the author of the topic 29 Apr 2012 17:52   

Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"

Witam, 3 lata temu zakupiłem wykrywacz metali "Salamandra" sprawował się bardzo dobrze 2011 roku przed grudniem schowałem go na zimę w piewnicy (ocieplana) dzisiaj go wyjąłem zakurzonego i postanowiłem uruchomić kupiłem więc baterie i tak jak zwykle włąnczam go a tutaj dioda świeci cały czas na czerwono i nic... próbuje zmieniać balans, rodzaj pracy itd... i nic. Nawet znalazłem starą instrukcję i według niej próbowałem uruchomić i dalej cały czas świeci czerwona dioda a jak podstawiam do metalu to nic się nie dzieje.

Ps. proszę mi wszystko dobrze wytłumaczyć bo jestem zielony w tych sprawach i szukałem zawsze metali tylko gdy miałem wolne i to tak dla przyjemności.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 29 Apr 2012 17:52   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Electronic Design -> Zepsuty wykrywacz metali "Salamandra"
Page 1 of 1
Similar topics
Wykrywacz metali " TIBER" (10)
Twiggy "wykrywacz metalu" (2)
"Twiggy" wykrywacz metalu (4)
Wykrywacz metali (6)
wykrywacz metali (2)
wykrywacz metali PI (1)
Wykrywacz metali (4)
Wykrywacz metali PI (7)
wykrywacz metali (24)
wykrywacz metali. (12)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.06 seconds

elektroda.pl topic RSS feed