Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 04 May 2012 01:51
  Chorazy5
  Level 20  

  Aplikacja Outcook Express 1.2 Full to darmowy program pełniący rolę swego rodzaju komputerowej książki kucharskiej. Narzędzie to zawiera dokładnie cztery przykładowe bazy z przeróżnymi przepisami kulinarnymi. Mogą one być uzupełniane o własne przepisy. Co więcej - da się tworzyć zupełnie nowe bazy danych, w których znajdować się będą tylko i wyłącznie nasze przepisy.

  Dosłownie każdy przepis, który znajdzie się w programie Outcook Express 1.2 Full może zawierać bardzo rozbudowane informacje począwszy od tak podstawowych, jak na przykład składniki i opis przygotowania, kończąc na zdjęciu danej potrawy. System kategorii i wyszukiwania ułatwia tu bardzo odnalezienie konkretnego przepisu.

  Dzięki aplikacji Outcook Express 1.2 Full nie będzie problemem także wydruk każdego przepisu czy na przykład przeliczanie porcji. Ciekawą funkcją jest tworzenie listy zakupów.

  Link do strony producenta

 • #2 29 Jul 2012 14:26
  Waldamer
  Level 11  

  Niestety, link jest już nieaktywny. Właściciel programu Outcook Express po wyjeździe z Polski prawdopodobnie zamknął swoją stronę. A sam program jest bardzo dobry. Używam go od ok. 10 lat. Ciekawi mnie czy są osoby rozbudowujące bazę przepisów? Moja baza to ponad 2200 przepisów kulinarnych.

  Search 4 million + Products
Browse Products