X

wysokie obroty passat b3 1.8

glucik78 06 May 2012 18:31
  • #1 06 May 2012 18:31
    glucik78
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    witam mam problem z moim passatem b3 1.8 jedno punktowy wtrysk
    chodzi oto że nie chce jezdzić na benzynie a do tego ma wysokie obroty 4,5 do 5000tys ale zacznę od tego że po odpaleniu go na zimnym silniku muszę go trzymać na gazie bo inaczej gaśnie a dopiero gdy zgaśnie kontrolka taka żółta z silniczkiem to mogę zdjąć noge z gazu ale momentalnie wchodzi na 5000 obr. a druga sprawa to taka że na gazie jezdzi a na benzynie nie i wczoraj kiedy jechałem to podczas jazdy na gazie przełączyłem go na benzyne to w lusterkach widziałem chmure dymu tak jakby chciałale nie jechał dopiero jak go wykręciłem do 4,5 tys.obr to było ok. a ten dym wzioł się z tąd że pod autem się zapaliło na moment bo powiedział mi gość na skrzyżowaniu pozdrawiam i proszę o pomoc.

Proszę niezwłocznie poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych. [ociz]
  • #2 09 May 2012 23:20
    patryk3444
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Witam proponuje sprawdzić czujnik położenia przepustnicy i sondę lambda . Miałem identyczne objawy w swoim Passacie i wymiana czujnika pomogła .
  Search 4 million + Products
Browse Products