Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

wysokie obroty passat b3 1.8

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> wysokie obroty passat b3 1.8
Autor
Wiadomość
glucik78
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Bielsko-Biała

Post#1 Post autora tematu 06 Maj 2012 18:31   

wysokie obroty passat b3 1.8

witam mam problem z moim passatem b3 1.8 jedno punktowy wtrysk
chodzi oto że nie chce jezdzić na benzynie a do tego ma wysokie obroty 4,5 do 5000tys ale zacznę od tego że po odpaleniu go na zimnym silniku muszę go trzymać na gazie bo inaczej gaśnie a dopiero gdy zgaśnie kontrolka taka żółta z silniczkiem to mogę zdjąć noge z gazu ale momentalnie wchodzi na 5000 obr. a druga sprawa to taka że na gazie jezdzi a na benzynie nie i wczoraj kiedy jechałem to podczas jazdy na gazie przełączyłem go na benzyne to w lusterkach widziałem chmure dymu tak jakby chciałale nie jechał dopiero jak go wykręciłem do 4,5 tys.obr to było ok. a ten dym wzioł się z tąd że pod autem się zapaliło na moment bo powiedział mi gość na skrzyżowaniu pozdrawiam i proszę o pomoc.

Proszę niezwłocznie poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych. [ociz]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Maj 2012 18:31   

Powrót do góry

patryk3444
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: WRZ

Post#2 09 Maj 2012 23:20   

Re: wysokie obroty passat b3 1.8

Witam proponuje sprawdzić czujnik położenia przepustnicy i sondę lambda . Miałem identyczne objawy w swoim Passacie i wymiana czujnika pomogła .
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> wysokie obroty passat b3 1.8
Strona 1 z 1