Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Laptop Asus K53SV OBUDOWA

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> Laptop Asus K53SV OBUDOWA
Autor
Wiadomość
Goldusik
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Grójec

Post#1 Post autora tematu 07 Maj 2012 18:34   

Laptop Asus K53SV OBUDOWA

Witam mam problem , od pewnego czasu strasznie grzeje mi się laptop podczas grania , podchodzi do 98 a nawet do ponad 100 stopni i wtedy sie wyłącza .

Chce przeczyścić układ chłodzenia , lecz jest mały problem niewiem jak się do niego dostać . Inne laptopy mają oddzielną klapkę którą odkręcaja pod spodem laptopa i jest ok .

A ja musze cały dół zdjąć , wyjmuję baterie , odkręcam jedną część obudowy i potem odkręcam chyba dysk . Pod dyskiem jest srubka także odkręcam ale co dalej . Gdy wyjmę wszystkie zatrzaski wokół laptopa to jak chcę zdjąć to jak by ta obudowa do czegoś była przyklejona .

Laptop ASUS K53SV . MAcie jakiś pomysł ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Maj 2012 18:34   

Powrót do góry

CHACA
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Zgierz

Post#2 07 Maj 2012 19:05   

Re: Laptop Asus K53SV OBUDOWA

http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl Tu znajdziesz pełną serwisówkę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> Laptop Asus K53SV OBUDOWA
Strona 1 z 1