Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jaki program odczyta pliki DAT?

kropka84 09 Maj 2012 14:48
  • #1 09 Maj 2012 14:48
    kropka84
    Poziom 6  

Witam
    Mam problem z odczytaniem plików gg, są to moje pliki zapisane dawno temu, to foldery z plikami DAT, nie mam pojęcia jak się do tego zabrać planowałam wydrukować pierwszą rozmowę brata z jego teraz już żoną do albumu i sądziłam, że będzie to prostsze :| jaka wersja gg nawet nie pamiętam sprzed 4-5lat :cry: , w folderach cache są nawet pliki VMD i IDX dla mnie to czarna magia. Szukałam na internecie, ale wszedzie są informacje o grzebaniu komuś w archiwum bez sensu:| ktoś się zna na tych DAT? :|

• #2 09 Maj 2012 14:59
    mickpr
    Poziom 39  

Ściągnij starą wersję - wgraj do katalogu, a potem kolejno upgrade-uj sobie GG. To najprostsza i najpewniejsza metoda. Można się bawić w rozszyfrowywanie plikó DAT - które kiedyś jak dobrze pamiętam były 'dbf'-ami. Ale warto?

• #3 09 Maj 2012 15:08
    kropka84
    Poziom 6  

Spróbuje, sadziłam, że bedzie to prostsze ot jakis skromny programik zmieniający magicznie pliki w to czego mi potrzeba :D skąd wezmę jakąś starą wersje gg? na stronie jest co najniżej 10.15 :|

• #6 09 Maj 2012 15:28
    kropka84
    Poziom 6  

Pobrałam 6. nawet mój stary numer gg działa :D i tak jak babie na miedzy krok po kroku jak wgrać foldery z rozmowami? siedza sobie na dysku D, a gg oczywiście ma pliki na C, mam normalnie tam wrzucić ten folder z D i zadziała?

• #7 09 Maj 2012 15:40
    mickpr
    Poziom 39  

Załóż profil i podmień pliki (dotyczące profilu/użytkownika).

• #8 09 Maj 2012 16:20
    kropka84
    Poziom 6  

Przy ponownym zalogowaniu wyskakuje mi komunikat brak dostępu do pliku C://document...................... pytanie co zrobiłam :?: weszłam w C podmieniłam folder dajmy na to ja1 na stary o takiej samej nazwie i coś nie wyszło :cry:

• #9 09 Maj 2012 17:09
    mickpr
    Poziom 39  

Zła wersja? Errare humanum est. - Próbuj dalej.

• #10 09 Maj 2012 20:28
    kropka84
    Poziom 6  

Udało się dziękuję bardzo za pomoc :D

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty