Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jaka mapa do GARMIN StreetPilot III

Maciej_30 13 Maj 2012 15:00
  • #1 13 Maj 2012 15:00
    Maciej_30
    Poziom 17  

Posiadam nawigację GARMIN StreetPilot III. Czy ktoś wie jaką mapę Polski można na tym uruchomić? W serwisie Garmina powiedzieli że "nic nie da się zrobić"(czytaj: kup nowe urządzenie). Mam do tego płytę z mapą Europy, niestety kończy się na polsko-niemieckiej granicy.

• #3 13 Maj 2012 20:32
    Maciej_30
    Poziom 17  

Znalazłem gpmapa wersja 4.0. Czy to będzie działać? Słyszałem że obecne mapy nie działają, bo inna kompresja, czy coś innego.

• #4 14 Maj 2012 11:55
    siwy_1974
    Poziom 14  

gpmapa to projekt wycofany..
    Można wgrać część mapy City Navigator wersja instalacyjna.

• #5 14 Maj 2012 21:09
    Maciej_30
    Poziom 17  

Rozumiem, że gpmapę wgrywa się przy pomocy MapSource. Tak jak mapy City Nawigator?

• #7 15 Maj 2012 23:04
    Maciej_30
    Poziom 17  

Mam GPmapa 4.0. Niestety nie można jej zarejestrować, bo strona w necie do tego służąca nie istnieje. W związku z tym nie mogę uruchomić mapy w nawigacji. Czy jest jakiś sposób na obejście tego?

Dodano po 1 [godziny] 56 [minuty]:

Znalazłem darmową mapę UMP-pcPL, jednak niewiem jak ją wgrać do nawigacji. Podobno po zainstalowaniu powinna być widoczna w MapSource, ale jej tam niema. Jak to zrobić, żeby było dobrze?

• #8 16 Maj 2012 04:54
    siwy_1974
    Poziom 14  

Maciej_30 napisał:
    Mam GPmapa 4.0. Niestety nie można jej zarejestrować, bo strona w necie do tego służąca nie istnieje. W związku z tym nie mogę uruchomić mapy w nawigacji. Czy jest jakiś sposób na obejście tego?

Jak już pisałem, GPMapa już nie istnieje i nie ma możliwości...

Maciej_30 napisał:
    Znalazłem darmową mapę UMP-pcPL, jednak niewiem jak ją wgrać do nawigacji. Podobno po zainstalowaniu powinna być widoczna w MapSource, ale jej tam niema. Jak to zrobić, żeby było dobrze?

Po poprawnej instalacji powinna być widoczna pod MapSource tak jak każda inna mapa, spróbuj zainstalować ponownie lub zrobić aktualizację MS i UMP

• #9 16 Maj 2012 08:15
    Maciej_30
    Poziom 17  

Próbowałem już kilka razy i zawsze to samo. MapSource jest w wersji 6.5. Po rozpakowaniu pliku ściągniętego z UMP, uruchomiłem ump-pcpl-setup.exe. Niby wszystko przebiega poprawnie. Na pulpicie pojawia się skrót do aktualizacji UMP, ale w MS nie widać mapy.

• #10 16 Maj 2012 08:28
    siwy_1974
    Poziom 14  

Mam wersję MS 6.16.3 i działa wszystko ok. Coś musisz mieć z MS poszukaj taką wersję jak napisałem, lub spróbuj to zrobić na innym kompie. Kiedyś też tak maiłem przy innej mapie, dopiero po "formacie" wszystko poszło ok.
    Jaką masz kartę pamięci?
    Może udostępnię konkretny plik do urządzenia jak nie dasz rady..

• #11 16 Maj 2012 08:58
    Maciej_30
    Poziom 17  

Poszukam tej wersji MS co podałeś. Jeżeli chodzi o kartę pamięci to jest to karta garmina 128MB (nie SD lub coś innego normalnego). Nie posiadam do niej czytnika, więc mapy mogę wgrywać tylko jak jest włożona do nawigacji. Na innym kompie będzie problem, bo tylko ten jeden ma port RS232.

• #12 18 Maj 2012 20:14
    cannibalus
    Poziom 9  

mapy z garniak.pl sa całkiem ok i powinny działać

• #14 03 Cze 2012 18:56
    Maciej_30
    Poziom 17  

Zadzwoniłem do firmy, która sprzedawała GPmapę (firma EXCEL). Po podaniu numeru seryjnego mapy oraz numeru i typu nawigacji, podali mi kod do odblokowania mapy. Tak więc mam mapę Polski działają cą na StreetPilot III.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty