Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Krzyżak candy aquamatic 1000T

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Pralki, Suszarki -> Krzyżak candy aquamatic 1000T
Autor
Wiadomość
marcraw
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: sosnowiec

Post#1 Post autora tematu 16 Maj 2012 21:32   

Krzyżak candy aquamatic 1000T

Witam!
Jestem posiadaczem w/w pralki.Niestety uszkodzeniu eległ krzyżak.Chciałbym kupić sam krzyżak , ale nigdzie nie mogę znaleźć.Mozna dokupić krzyzak ale w komplecie z bebnem.Niestety koszt zakupu nie jest tani.
Czy posiada może ktoś zdemontowany krzyżak do tej pralki?
Czy ewentualnie gdzies można dokupić sam krzyżak?

Chodzi mi po głowie jeszcze zespawanie tego krzyzaka, ale serwisant stwierdził,że nie nadaje sie juz do spawania.jutro bede widział ten uzkodzony krzyzak, więc bede mógł coś na ten temat wiecej napisać.

Czy krzyżak od Candy Aquamatic 8T bedzie pasował do mojej pralki?Jak to ewentualnie sprawdzic?

Za odpowiedzi z góry dzieki
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 16 Maj 2012 21:32   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu AGD:

Powrót do góry

Tomek1966
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Warszawa

Post#2 10 Kwi 2013 07:04   

Re: Krzyżak candy aquamatic 1000T

Krzyżak od AQUAMATIC 8T z całą pewnością pasuje do 6T.
W tych pralkach pomimo iz sama pralka zmieniała się na przestrzeni lat - krzyżak nie zmienił się. Zmienił on swój numer serwisowy, gdyż dawniej nosił numer GIAS 79449 a później otrzymał numer GIAS 41007503, ale to cz całą pewnością ten sam krzyżak.
Piszę z całą pewnością, gdyż sam osobiście to wielokrotnie sprawdziłem, wymieniając te krzyżaki.

Wszystkie Candy Aquamatic zaczynając od numeru 6 w górę mają ten sam krzyżak.
Inaczej sprawa ma się w stosunku do AQUAMATIC 3. Tam był krzyżak cztero-ramienny. Ale ta pralka jest tak starym modelem, że chyba nikt się już nie porywa na kosztowną naprawę antyku.

Krzyżak można kupić tutaj
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Pralki, Suszarki -> Krzyżak candy aquamatic 1000T
Strona 1 z 1