Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV do małego pokoju/sypialni. 32-37 cali ~2 tys. zł.

prybov 17 Maj 2012 21:58 1461 1
  • #1 17 Maj 2012 21:58
    prybov
    Poziom 1  

Witam,

Poszukuję telewizora, który teraz tzn przez około rok będzie w malutkim pokoju później w sypialni (wisieć najprawdopodobniej) jako docelowo drugi w domu. Tak więc szukam telewizora do 37 cali.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ~12m^2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ~2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Staram się na wprost jednak TV ma wisieć w przyszłości na przeciw łóżka na ścianie tak przy suficie
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?póki co stać, późniejwisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju?świeci dosyć mocno ale cały czas mam roletę zasuniętą, później w sypialni będą zasłony więc nie będzie miało wpływu
    7. Jaki masz obecnie telewizor?nie posiadam, korzystam z monitora 22"
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał?Dobrą jakość obrazu, dobre kolory, szybką matrycę, złącze USB, możliwość podłączenia internetu i oczywiście Full HD
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?dekoder UPC poprzez HDMI
    10 .Jakie urządzenia? PS3, komputer
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?~3
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?mat, ale to obojętne
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?Kanały przyrodnicze, Discovery,filmy z PC, sport
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie?Miło by było jednak nie jest to priorytet
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, ale raczej ze znajomymi od czasu do czasu
    16. Preferencje co do marki?Samsung, Sharp, Sony, Phillips
    17. Preferencje co do wielkości?32-37"
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?Awaryjność, słaba jakość kolorów, słabe odświeżanie, wolna matryca - to mnie może denerwować
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?wieczorami i nocą
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?Niestety nie mam za dużych funduszy do 2 tys zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?Ma być bez 3D bo go nie znoszę

Ok wiem, że pewnie oczekuję cudów. Mam nadzieje, że znajdzie się do 2 tys zł 32-37" które nie musi mieć bajerów i fajerwerków, ale miał dobry, bardzo dobry obraz i dźwięk nie jakiś tragiczny.

Z góry dzięki
    prybov

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme