Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 21 May 2012 17:17
  mania50
  Level 7  
  Helpful post? (0)
  Witam! Wczoraj mój syn do starego komputera, podłączył klawiaturę i myszkę na jacka a przedtem było na USB. Przez to nie można było włączyć komputera. Postanowiłam sama go naprawić, (wchodziłam do biosu), ale nie udało mi się. Mam 53 lata i mało doświadczenia z instalacją systemu. Mimo to zabrałam się za to rano, i tutaj klops. Płyta wgrała się ładnie, ale nie wyświetliły się okienka do klucza. Mimo to, zainstalowałam sterowniki i najpotrzebniejsze programy. Wszystko pięknie ładnie tylko denerwuje mnie ten kluczyk przy zegarze i informacja o 30 dniowym terminie. System mam legalny, klucz chcę wpisać a nie wiem gdzie.
  Pomóżcie proszę.
 • #2 21 May 2012 17:27
  tronic1
  Spec od komputerów
 • Helpful post
  #3 21 May 2012 17:39
  LA72
  Level 39  
  Helpful post? (0)
  Za pomocą programu KeyUpdateTool można wprowadzić klucz inny niż przy instalacji.
 • #4 21 May 2012 18:16
  mania50
  Level 7  
  Topic author Helpful post? (+1)
  Ja wgrywałam ten system dwa razy, dla tego że jak zażądało nazwy właściciela to mi myszka jeszcze nie nie działała, wpisałam, i kliknęłam enter. Następne okienko też, i komputer się zresetował, po czym odpalił się. Zadowolona zaczęłam wgrywać sterowniki i pomyślałam że włączę Update aby zaktualizować wszystko. I to był chyba mój błąd bo już nie mogłam nigdzie wejść. Wyświetlała się kartka aby zaktualizować system, a ja nie mogłam włączyć internetu. Dla tego drugi raz musiałam od początku... .
  Na stronie Microsoftu znalazłam coś takiego:
  Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Aktywacja systemu Windows.
  Kliknij opcję Tak, chcę zadzwonić do przedstawiciela biura obsługi klienta, aby wykonać aktywację systemu Windows, a następnie kliknij przycisk Dalej.
  Kliknij przycisk Zmień klucz produktu, wpisz nowy klucz produktu, a następnie kliknij przycisk Aktualizuj.
  Kliknij przycisk Telefon, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w celu ukończenia procesu aktywacji.

  -------------------
  I tu mam pytanie, (bo to nie będzie zamiana klucza), cz pokażą mi się te okienka?
  Ja po prostu nie wiem gdzie mam go wpisać.
 • #5 22 May 2012 10:30
  mania50
  Level 7  
  Topic author Helpful post? (0)
  Leszcz72 - Serdeczne dzięki! To takie proste :)
  Search 4 million + Products
Browse Products