Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Windows XP Home Edition - wprowadzenie klucza.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Windows XP Home Edition - wprowadzenie klucza.
Autor
Wiadomość
mania50
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Elbląg

Post#1 Post autora tematu 21 Maj 2012 17:17   

Windows XP Home Edition

Witam! Wczoraj mój syn do starego komputera, podłączył klawiaturę i myszkę na jacka a przedtem było na USB. Przez to nie można było włączyć komputera. Postanowiłam sama go naprawić, (wchodziłam do biosu), ale nie udało mi się. Mam 53 lata i mało doświadczenia z instalacją systemu. Mimo to zabrałam się za to rano, i tutaj klops. Płyta wgrała się ładnie, ale nie wyświetliły się okienka do klucza. Mimo to, zainstalowałam sterowniki i najpotrzebniejsze programy. Wszystko pięknie ładnie tylko denerwuje mnie ten kluczyk przy zegarze i informacja o 30 dniowym terminie. System mam legalny, klucz chcę wpisać a nie wiem gdzie.
Pomóżcie proszę.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Maj 2012 17:17   

Powrót do góry

tronic1
Spec od komputerów
Spec od komputerów

Miasto: Police, Alesund-Norwegia

Post#2 21 Maj 2012 17:27   

Re: Windows XP Home Edition

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic462820.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Maj 2012 17:27   

Powrót do góry

LA72
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Żagań

Post#3 21 Maj 2012 17:39pomocny post - solucja   

Za pomocą programu KeyUpdateTool można wprowadzić klucz inny niż przy instalacji.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Maj 2012 17:39pomocny post - solucja   

Powrót do góry

mania50
Poziom 5
Poziom 5

Post#4 Post autora tematu 21 Maj 2012 18:16   

Ja wgrywałam ten system dwa razy, dla tego że jak zażądało nazwy właściciela to mi myszka jeszcze nie nie działała, wpisałam, i kliknęłam enter. Następne okienko też, i komputer się zresetował, po czym odpalił się. Zadowolona zaczęłam wgrywać sterowniki i pomyślałam że włączę Update aby zaktualizować wszystko. I to był chyba mój błąd bo już nie mogłam nigdzie wejść. Wyświetlała się kartka aby zaktualizować system, a ja nie mogłam włączyć internetu. Dla tego drugi raz musiałam od początku... .
Na stronie Microsoftu znalazłam coś takiego:
Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Aktywacja systemu Windows.
Kliknij opcję Tak, chcę zadzwonić do przedstawiciela biura obsługi klienta, aby wykonać aktywację systemu Windows, a następnie kliknij przycisk Dalej.
Kliknij przycisk Zmień klucz produktu, wpisz nowy klucz produktu, a następnie kliknij przycisk Aktualizuj.
Kliknij przycisk Telefon, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w celu ukończenia procesu aktywacji.

-------------------
I tu mam pytanie, (bo to nie będzie zamiana klucza), cz pokażą mi się te okienka?
Ja po prostu nie wiem gdzie mam go wpisać.
Powrót do góry

mania50
Poziom 5
Poziom 5

Post#5 Post autora tematu 22 Maj 2012 10:30   

Re: Windows XP Home Edition - wprowadzenie klucza.

Leszcz72 - Serdeczne dzięki! To takie proste :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Windows XP Home Edition - wprowadzenie klucza.
Strona 1 z 1