Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D
Autor
Wiadomość
szopenus
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 23 Maj 2012 19:01   

Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D

Witam, mam taki problem. Ustawiłem jakiś czas temu kolejność kanałów cyfrowych w moim Samsungu D5500. Ostatnio dostawca TV kablowej uszczęśliwił mnie, przenosząc gdzieś jeden z kanałów. Teraz po wybraniu kanału 35 pojawia się komunikat "Kanał niedostępny". Jak mogę go odszukać? Po ponownym przeszukaniu całej listy, kanał zostanie znaleziony, jednak cała moja żmudnie układana lista kanałów zostanie zastąpiona nową, z domyślną kolejnością. Czy jest metoda, by odnaleźć zaginiony kanał i wrócić z nim na pozycję 35? Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Maj 2012 19:01   

Powrót do góry

11111olo
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: z opolskiego ;)

Post#2 23 Maj 2012 19:11   

Re: Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D

Masz pewnie włączone automatyczne sortowanie. To ogólnie bez sensu bo jedna zmiana i wszystko się sypie i lepiej się przyzwyczaić do automatycznego ułożenia.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Maj 2012 19:11   

Powrót do góry

szopenus
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 Post autora tematu 23 Maj 2012 21:07   

Re: Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D

Nic z tego. Układ mnie absolutnie nie satysfakcjonuje, poza tym wywalam wiele kanałów rumuńskich, rosyjskich, niemieckich z listy bo są zbędne. No i nie mam full pakietu i co trzeci kanał dostaję info, że kanał jest zablokowany przez moduł CI i przeglądanie kanałów to katorga. Muszę znaleźć ten jeden kanał, na stronie TVKabl. jest tylko info, jaki numer ma kanał domyślnie, żadnego info o jakichś częstotliwościach itp. W jaki sposób w ogóle lokalizuje się taki kanał? Pomocy :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D
Strona 1 z 1