X

Ręczne strojenie kanałów cyfrowych Samsung serii D

23 May 2012 19:01 SZszopenus
  • #1 23 May 2012 19:01
    szopenus
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam taki problem. Ustawiłem jakiś czas temu kolejność kanałów cyfrowych w moim Samsungu D5500. Ostatnio dostawca TV kablowej uszczęśliwił mnie, przenosząc gdzieś jeden z kanałów. Teraz po wybraniu kanału 35 pojawia się komunikat "Kanał niedostępny". Jak mogę go odszukać? Po ponownym przeszukaniu całej listy, kanał zostanie znaleziony, jednak cała moja żmudnie układana lista kanałów zostanie zastąpiona nową, z domyślną kolejnością. Czy jest metoda, by odnaleźć zaginiony kanał i wrócić z nim na pozycję 35? Z góry dziękuję za pomoc.
  • #2 23 May 2012 19:11
    11111olo
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Masz pewnie włączone automatyczne sortowanie. To ogólnie bez sensu bo jedna zmiana i wszystko się sypie i lepiej się przyzwyczaić do automatycznego ułożenia.
  • #3 23 May 2012 21:07
    szopenus
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nic z tego. Układ mnie absolutnie nie satysfakcjonuje, poza tym wywalam wiele kanałów rumuńskich, rosyjskich, niemieckich z listy bo są zbędne. No i nie mam full pakietu i co trzeci kanał dostaję info, że kanał jest zablokowany przez moduł CI i przeglądanie kanałów to katorga. Muszę znaleźć ten jeden kanał, na stronie TVKabl. jest tylko info, jaki numer ma kanał domyślnie, żadnego info o jakichś częstotliwościach itp. W jaki sposób w ogóle lokalizuje się taki kanał? Pomocy :)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products