X
  • #1 30 May 2012 11:21
    karbon
    Level 21  
    Helpful post? (-1)
    Mam w planach wymienić licznik.
    Mój obecny wygląda następująco:
    Audi A4 B5 - wymiana licznika na pełny FIS z A6

Czy da radę wymienić licznik na taki z FIS z Audi A6?

1. Czy w liczniku z pełnym fisem z białym podświetlaniem używane są w immo te same transpondery co w starszych wersjach?
    2. Jeżeli nie, to gdzie można kupić transponder do tego licznika i jak rozebrać scyzoryk?

3. Jeżeli kupię licznik od A6 to czy jedynym problemem będzie odwrotne mierzenie paliwa?
    4. W jaki sposób da się to przerobić na A4? Wymiana wsadu?

5. Czy będę musiał zmieniać jakieś przewody we wtyczkach?

6. Czy ten licznik będzie współpracował z czujnikiem temp. zewnętrznej, który mam obecnie?
  • #2 25 Jul 2012 17:49
    banancz99
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam kolego mam taki sam problem chce wymienic zegary tylko nie wiem czy beda sie nadawac
  • #3 24 Aug 2012 15:59
    wrc81
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Licznik nie będzie pasował jest z nowszego modelu gdzie występuje CAN-BUS trzeba szykac licznika z analogowym zegarkiem i fisem
  • #4 24 Aug 2012 21:50
    tomolowski
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Da radę w tych licznikach mozna przełączyc w adaptacjach komunikacje cyfrową na analogową i odwrotnie
  • #5 08 May 2013 20:52
    tomekpppp
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Ponawiam, temat,
    Mam audi A4 po lift 1999r (marzec) i zegary jak na pierwszej fotce,
    Chciałbym zmienić je na jakieś po lifcie ( z białym podświetleniem) , jakie konkretnie zegary proponujecie żeby nie było dużo do przerabiania ??
    No i jeszcze dodatkowe pytanie mam też radio Chorys II Czy pod jakieś piny w zegarze mogę się podpiąć żeby pociągnąć CAN -L i CAN-H ???
  • #6 08 May 2013 23:44
    turpik5
    Level 18  
    Helpful post? (+1)
    W nr fabrycznym licznika masz cyfry 919 czy 920 tz xxx 919 xxx czy xxx 920 xxx jeżeli masz 920 to masz zegary z magistrala CAN i takich musisz szukać a jak masz 919 to masz analogowe
  Search 4 million + Products
Browse Products