Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 31 Maj 2012 10:55
    mister_t
    Poziom 9  

witam mam problem z samsungiem galaxy mini, nie moge skonfigurowac tel zeby odbieral mmsy i mial polaczenie z internetem probowalem wszystkich konfiguracji APNow dostepnych na stronie orange ale jak wybiore APN internet to nie chce odbierac mmsow a jak APN mms to nie ma polaczenia z internetem ktos cos poradzi?
    przepraszam za bledy ale pisze z mobila.

Proszę poprawić pisownię. Po napisaniu postu wystarczy kliknąć Pisownia i ewentualnie poprawić błędy jeżeli one są, czy to stanowi aż taki problem? tino2003

• #2 31 Maj 2012 15:25
    Lukalago
    Poziom 26  

Konfig APN dla MMS w ORANGE:

Nazwa
    MMS Orange

APN
    mms

Proxy
    nie ustawione

Port
    nie ustwaione

Nazwa uzytkownika
    mms

Hasło
    mms

Serwer
    nie ustawione

MMSC
    http://mms.orange.pl

Proxy dla wiadomości MMS
    192.168.006.104

Port MMS
    8080

Protokół MMS
    WAP 2.0

MCC
    260

MNC
    03

Typ uwierzytelniania
    nie ustawione

Typ APN
    mms

• #3 08 Cze 2012 20:17
    szemrany
    Poziom 8  

Witam!
    Podepnę pytanie pod temat.

telefon: SAMSUNG GALAXY MINI GT-S5570
    android: 2.2.1
    sieć: ORANGE
    taryfa: NOWE ORANGE GO (karta prepaid)

Czy w tym telefonie można ustawić priorytet sieci? Tzn. jeśli np. jestem połączony przez WIFI to dane niech będą przesyłane przez WIFI, a jeśli nie to przez GPRS.

Obecnie - jeśli mam wyłączone przesyłanie danych pakietowych to mogę swobodnie korzystać przez WIFI - ale wtedy nie mogę odbierać ani wysyłać MMSów
    Natomiast, jeśli włączę dane pakietowe - to mogę odbierać/wysyłać MMSy - ale korzystanie z internetu wiąże się z pobieraniem kasy z konta (pre-paid)

jak to wszystko połączyć, abym mógł korzystać z WIFI, odbierać MMSY i nie musiał wyłączać opcji: (bez niej nie odbiorę MMSa)
    USTAWIENIA -> KOMUNIKACJA -> SIECI TELEFONII KOMORKOWEJ -> UZYJ DANYCH PAKIETOWYCH

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty