Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 05 Cze 2012 17:48
    samarcia
    Poziom 2  

Witam serdecznie ! Mam następujący problem, otóż zmieniałam ostatnio oryginalne radio samochodowe z renalut megane, radio fabryczne bylo na kasety. Po zmianie radia na radio MAXX BASS pojawił się następujący problem: nie słychać muzyki tylko szum, USB i karta SD odczytują utwory, sekundy lecą, piosenki można zmienić ale nie słychać głosu. Bardzo proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem o co chodzi !!! :(

• #2 05 Cze 2012 17:57
    powalla
    Moderator CarAudio

Co na to sprzedawca tego cuda ?

• #3 05 Cze 2012 20:01
    samarcia
    Poziom 2  

No właśnie chodzi o to, że w poprzednim samochodzie, radio działało bez szwanku i USB również... nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że radio jest w porządku, może trzeba jakiś dodatkowy kabelek czy coś..? naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi...

• #4 05 Cze 2012 20:30
    powalla
    Moderator CarAudio

samarcia napisał:
    może trzeba jakiś dodatkowy kabelek czy coś..?

Dobrze że w pierwszym poście dokładnie opisałeś jak to podłączyłeś , bo teraz nie musimy zgadywać jak to podłączyłeś .

• #5 05 Cze 2012 21:36
    samarcia
    Poziom 2  

Jestem kobietą, a radio podłączał mój znajomy, który nie ma pojęcia dlaczego nie działa USB... Z tego co wiem to podłączył kostki i antenę.. więcej tam nie było.,.

• #6 05 Cze 2012 21:40
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Podjedź do zakładu CA uśmiechnij się niech przejrzą instalację.

• #7 05 Cze 2012 21:43
    samarcia
    Poziom 2  

Chyba tak będę musiała zrobić, ale spróbować czegoś się dowiedzieć zawsze warto. Dzięki

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty