Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Nokia Lumia 610 instrukcja

europlus20 08 Cze 2012 15:37
  • #1 08 Cze 2012 15:37
    europlus20
    Poziom 14  

Witam czy posiada ktoś instrukcje do tego telefonu trochę obszerniejszą niż na stronie noki mianowicie interesują mnie takie funkcje jak łączenie przez bluetooth z innymi telefonami czy zmiana dzwonka na własną mp3 wgraną ponieważ nigdzie tego nie znalazłem a w telefonie nie mogę się połapać czy jest taka opcja czy nie??
    Prosze o pomoc telefon nowy ale jakoś nie funkcjonalny .

• #2 08 Cze 2012 15:43
    jayu0
    Poziom 37  

Instrukcja jest jedna. Co do bluetooth to nie wyslesz zadnych plikow i wlasnego dzwonka tez nie ustawisz. Taki urok tych telefonow.

• #3 08 Cze 2012 15:53
    Pocieszny
    Poziom 38  

I niech mi teraz ktoś powie, że Symbian był gorszy od tego Windowsa ;)

• #4 08 Cze 2012 16:02
    europlus20
    Poziom 14  

czyli funkcje są okrojone i żadna aktualizacja tego nie zmieni?

• #5 08 Cze 2012 16:12
    jayu0
    Poziom 37  

Z tym pytaniem to juz do producenta.

• #6 08 Cze 2012 16:19
    Pocieszny
    Poziom 38  

"7 x 7 powodów, by nie kochać Windows Phone 7" http://bezprzyciskow.pl/7-x-7-powodow-by-nie-kochac-windows-phone-7

Cytat:
    5. Smartfony z WP7 nie pozwalają na wymianę plików przez Bluetooth.

Cytat:
    14. Nie można dodawać dzwonków z własnych plików muzycznych z poziomu urządzenia – można je najwyżej pobrać z paczek dostępnych w Marketplace lub trzeba je konwertować w Zune, dodając odpowiedni znacznik identyfikujący dzwonek.

• #7 10 Cze 2012 10:39
    europlus20
    Poziom 14  

Wiecie jak dodać ten znacznik w ZUNE który identyfikuje mp3 jako dzwonek?

• #8 10 Cze 2012 11:52
    djtonka
    Poziom 25  

Zmień w Genre na ringtone i utwór będzie widziany w systemie oczywiście musi posiadać odpowiednie parametry.
    jayu0 jak się chce to można wszystko. Osobiście mogę wysyłać z Lumii pliki przez BT i zmieniać dzwonki dla każdego wydarzenia. To że kiedyś tak było nie oznacza że obecnie nie da się tego zrobić. Poza tym, BT to archaizm i mam nadzieję że zniknie niedługo tak jak kiedyś dioda IR

• #9 10 Cze 2012 14:14
    jayu0
    Poziom 37  

djtonka mowa tu to firmware od producenta, bez jakichkolwiek zabaw z softem, odblokowaniem, czy lamaniem systemu.

• #10 10 Cze 2012 14:42
    djtonka
    Poziom 25  

To ja wiem ale odpowiedź nie może być jednoznaczna. Co do dzwonka to można zmienić na oryginalnym oprogramowaniu przez Zune.

• #11 10 Cze 2012 15:33
    not_for_you
    Poziom 1  

Jestem posiadaczką Nokii Lumii 610 i informuje osoby, które też ją mają, że da się ustawić wybraną przez siebie piosenkę na dźwięk dzwonka. ; ))

• #13 23 Cze 2012 12:53
    Kejcik8707
    Poziom 2  

djtonka napisał:
    Zmień w Genre na ringtone i utwór będzie widziany w systemie oczywiście musi posiadać odpowiednie parametry.
    jayu0 jak się chce to można wszystko. Osobiście mogę wysyłać z Lumii pliki przez BT i zmieniać dzwonki dla każdego wydarzenia. To że kiedyś tak było nie oznacza że obecnie nie da się tego zrobić. Poza tym, BT to archaizm i mam nadzieję że zniknie niedługo tak jak kiedyś dioda IR

w jaki sposób przeslac cos komus przez BT?

• #14 23 Cze 2012 13:23
    djtonka
    Poziom 25  

Windows Phone nie obsługuje w oryginale przesyłania plików po BT.

• #15 23 Cze 2012 13:26
    Kejcik8707
    Poziom 2  

aha czyli nie ma takiej mozliwości żeby cokolwiek przeslac komus?

• #16 23 Cze 2012 13:29
    djtonka
    Poziom 25  

Pliki biurowe możesz wysłać na email. Zdjęcia i filmy wrzucasz na Skydrive.

• #17 24 Cze 2012 11:57
    Kejcik8707
    Poziom 2  

skydrive? co to takiego i jak to uruchomic? i co dzięki tej aplikacji przeslę komus cos na telefon??
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoje wiadomości w tym temacie. jever 23

• #18 24 Cze 2012 12:45
    djtonka
    Poziom 25  

skydrive to dysk wirtualny na koncie MS o rozmiarze obecnie 7GB. Wszystkie zdjęcia wykonane telefonem są tak automatycznie wysyłane jeśli chcesz, tak samo kontakty i wydarzenia z kalendarza. Więc zawsze możesz się zalogować na nowy telefon z loginem Live i pobierze ci twoje kontakty i wpisy w kalendarzu. Przez komputer wrzucasz na ten dysk pliki Office, zdjęcia, filmy itl. a potem możesz otworzyć je w telefonie jakby były w nim obecne. Oczywiście wymagany stały dostęp do internetowy bo to w końcu Smartphone.

• #19 24 Cze 2012 15:43
    basstec
    Poziom 34  

djtonka napisał:
    Poza tym, BT to archaizm i mam nadzieję że zniknie niedługo tak jak kiedyś dioda IR

No archaizm niesamowity, pewnie w samochodzie zamiast głośnomówiącego na BT wolisz z kablem, zmienisz telefon - zmienisz zestaw albo kabel z uchwytem za kilkaset złotych. IR służyło w zasadzie jedynie do przesyłania danych. Bluetooth jest i będzie używany bardzo długo, że Ty tego nie używasz nie znaczy, że inni używają. Nie każdy ma pakiet internetowy z telefonem a będąc poza domem z przyjaciółmi będziesz biegał i szukał zasięgu wifi żeby ktoś Ci coś przesłał? Słuchawki bezprzewodowe jak chcesz podłączać? Przez NFC?
    Podoba Ci się polityka nokii to dobrze, jesteś w grupie tych nielicznych.

• #20 27 Cze 2012 10:08
    europlus20
    Poziom 14  

Wie ktoś z was może jak ustawić wysyłanie i odbiór mms na tym telefonie

• #21 27 Cze 2012 10:12
    djtonka
    Poziom 25  

Zainstaluj ustawienie sieciowe z Nokia Colection. Odpal poczekaj aż znajdzie twojego operatora i tyle.

• #22 24 Sie 2012 23:04
    yeti meksykowa
    Poziom 1  

A co z ustawianiem kodów. No właśnie ostatnio próbowałam ustawić kody na sms do wszystkich sieci- nie działa, internet- nie działa, sms do plusa- nie działa...

• #23 15 Wrz 2012 15:44
    frycek1979
    Poziom 1  

Witam
    moze ktos sie orietuje czy jest jakis program zastepujacy skype dla lumi 610??

• #24 15 Wrz 2012 18:13
    djtonka
    Poziom 25  

Nimbuzz albo IM+, możesz także założyć konto developerskie za darmo i zaistalowac Skype z komputera.

• #25 26 Paź 2012 14:21
    batus87
    Poziom 8  

djtonka napisał:

Witaj, mam ten telefon od niedawna i chciałbym się dowiedzieć jak zrobić ten bluetooth uczynnym w przesyłanie plików. Pomógł byś mi? Napisz na pocztę ba_rt87(malpa)wp.pl albo gg 6675691

• #26 30 Gru 2012 01:18
    mate91stg
    Poziom 6  

[quote="batus87"]

djtonka napisał:

Batus87 jak to zrobić żeby przesyłać pliki przez BT ? napisz na emaila: mate91stg(malpa)wp.pl

• #27 30 Gru 2012 09:33
    batus87
    Poziom 8  

Witaj, nie da rady przesłać plików przez Blue. Kontaktowałem się z Nokia Polska i powiedzieli, że nie ma narazie takiej opcji. Pracują nad aktualizacją, w której ma być dodatek ale kiedy to zrobią to nie potrafią określić.

• #28 30 Gru 2012 10:39
    djtonka
    Poziom 25  

Jak wrzucisz soft APAC dla wp7.8 to aplikacja do wysyłania BT powinna być w zestawie. Nokia obecnie wycofała obecną wersję z marketu z powodu błędów.

• #29 10 Lut 2013 17:57
    remo179
    Poziom 8  

djtonka napisał:
    Nimbuzz albo IM+, możesz także założyć konto developerskie za darmo i zaistalowac Skype z komputera.

Mógłbyś opisać w jaki sposób zainstalować z tego konta deweloperskiego skype ?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty