Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV dla taty 40' 2000zł max

wlasnietak 08 Cze 2012 15:45 973 5
  • #1 08 Cze 2012 15:45
    wlasnietak
    Poziom 2  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Około 5m x 5m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Możliwe boczne kąty
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Od lewej strony w stosunku do TV
    7. Jaki masz obecnie telewizor? CRT, poniżej 30 cali, nie wiem dokładnie
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobrą klasę energetyczną, ekran 40'+, złącze USB (żeby film można było puścić z dysku zewnętrznego), DVB-T.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Na razie cyfrowy polsat, później zobaczymy
    10 .Jakie urządzenia? DVD.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Kilka godzin dziennie.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Taką, żeby dobrze było widać obraz...
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy sensacyjne, sport...
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie.
    16. Preferencje co do marki? Philips.
    17. Preferencje co do wielkości? 40+ cali.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Jak się psują...
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? I tak i tak.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2000 zł.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie.

Dodatkowe:
    Telewizor ma być dla taty... Zawsze mu było żal pieniędzy na porządny TV, postanowiłem, że sam mu kupię. Dostał rentę niedawno, więc może będzie trochę więcej siedział przed TV... Zależy mi na tym, żeby był jak najlepszej klasy energetycznej, 40 cali (nie mniej), LCD, 2000zł to max co mogę dać. Poradzicie coś? :)

• #3 09 Cze 2012 08:44
    wlasnietak
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedź. Ten Philips bardzo, bardzo fajny tylko trochę za drogi... Może jeszcze jakaś porada? Jakiś tańszy odpowiednik tego podanego Philipsa, albo jeszcze coś od LG, Samsunga?

• #4 09 Cze 2012 09:26
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Znacznik w temacie a zasady forum/ proszę poprawić!

• #5 10 Cze 2012 11:34
    wlasnietak
    Poziom 2  

Temat poprawiony, mam nadzieję, że teraz jest ok, nie znalazłem w regulaminie odpowiedniego punktu zakazującego używania 'znaczników' w tematach, więc byłbym wdzięczny za link / przytoczenie paragrafu, jeśli nadal łamię któryś punkt...

Znalazłem takiego Philipsa: 42PFL3007H (http://mixmedia.pl/philips-tv-lcd-philips-42pfl3007h-12-szybka-dostawa-odbierz-sprzet-nastepnego-dnia-sprawdz-szczegoly-,id-63591?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-06&utm_content=63591#nclid=8c49744eed1aa026df58b897f1792b31). Nie znam się na parametrach, ale pobór mocy ma niski, ma USB i mieści mi się w budżecie.
    W sumie przypomniałem sobie, że tata lubi Philipsa (ten stary CRT też jest Philipsa) więc chętnie zobaczyłbym jeszcze jakąś sugestię odnośnie modelu. 3D nie musi być, za to dobrze byłoby zmieścić się w 2000zł (ew 2100). Poprawię pierwszy post w sprawie preferencji co do marki.

[edit żeby nie spamować]
    Również nad tym się zastanawiam: Philips 40PFL5606

• #6 10 Cze 2012 12:13
    Kpc21
    Poziom 22  

Sharp 40LE530 zmieści się w cenie. A jak musi być Philips, to może Sharp LX630. Za niecałe 2200 zł go dostaniesz.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme