Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Samsung ML-2165 proces napełniania tonera.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> Samsung ML-2165 proces napełniania tonera.
Autor
Wiadomość
atomggg
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: łódź

Post#1 Post autora tematu 16 Cze 2012 12:55   

Samsung ML-2165 proces napełniania tonera.

Witam .

Jak w temacie , jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami z tym modelem to proszę pisać.

Jest to bardzo tania drukarka w tonerze prawdopodobnie wbudowany jest bęben lub jego część, przez co wkłady oryginalne są drogie i jak na razie brak zamienników . Istnieje natomiast do kupienia chip zliczający do tego modelu (znalazłem za 49 zł) . I pytanie do was ten chip jak dobrze rozumiem zlicza ilość wydrukowanych stron dlatego nawet po dosypaniu tonera drukarka nie wystartuje . Nie wiem czy dobrze to rozumiem po prostu wiem że tak było z atramentami.

Jeśli ktoś wie cokolwiek jak rozebrać toner wymienić ten chip bardzo proszę pisać bo koszty regeneracji w firmie zajmującej się tym to 150 zł.

Interesuje mnie jaki proszek kupić co zrobić po kolei aby zreaktywować zużyty toner startowy.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Cze 2012 12:55   

Powrót do góry

eko185
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Lublin

Post#2 19 Cze 2012 03:16pomocny post - solucja   

Re: Samsung ML-2165 proces napełniania tonera.

To po kolei.
Wieczny chip do ml2165 po usb
Nalezy kupic wieczny chip poniewaz drukarka nie przyjmuje zmiany numeru seryjnego.
Chip w tonerze
Na chwile obecna nie ma na elektrodzie i podobnych forach wsadow od tego chipa wiec pozostaje zakup zamiennikow.
Proszek do regeneracji
Wydaje mi się że proszek będzie pasował od ml2010, 1660 itp, gdyż większość proszków do samsungów jest identyczna.

PS.
Najprosciej kup wieczny chip po kablu usb - sprzedaje koles Gembiak.
Dziala to w tej sposob ze wgrywasz fixa, potem wyjmujesz chip z toneru i wlasnie ten chip chowasz bo przyda sie jako "klucz" do odblokowania drukarki po wymianie toneru.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> Samsung ML-2165 proces napełniania tonera.
Strona 1 z 1