X

Jak zmienić hasło na router tp-link TL-WA500G

Pyton92 19 Jun 2012 13:54
  • #1 19 Jun 2012 13:54
    Pyton92
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Chciał bym zmienić hasło na moim routerze lecz nie bardzo wiem jak gdyż hasło ustawił koleś który zakładał mi neta , posiadam Internet radiowy do dachu antena która jest połączona z Routerem który znajduje się na strychu firmy TP-LINK model : TL-WA500G , posiadam tylko w domu laptopy i łączę się za pomocą WiFi . Mój system operacyjny to Vista .
  • #2 19 Jun 2012 15:00
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Pyton92 wrote:
    Chciał bym zmienić hasło na moim routerze lecz nie bardzo wiem jak gdyż hasło ustawił koleś który zakładał mi neta

Aby zmienić hasło musisz wejść w opcje routera, więc jeśli hasło założył "koleś" to niech Ci je udostępni. W przeciwnym wypadku musisz resetować router i sam ustawić parametry sieci.
  • #3 19 Jun 2012 15:08
    dipol_wlan
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    po. 1 router jest na dachu (pewnie "w antenie") a 500G to jest AP. Musisz znać adres IP 500G (domyślnie 192.168.1.254) i ustawić w kompie adres z tej samej puli adresowej a następnie się na niego zalogować (domyślnie login i hasło to admin - przy czym ISP pewnie zmienił te dane).
  • #4 19 Jun 2012 18:46
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet
    Helpful post? (0)
    Pyton92 wrote:
    Chciał bym zmienić hasło na moim routerze lecz nie bardzo wiem jak gdyż hasło ustawił koleś który zakładał mi neta

Pytanie po co?
    Pyton92 wrote:
    TL-WA500G

To nie router tylko access point (punkt dostępowy).
  Search 4 million + Products
Browse Products