Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Autobus setra 315 ul - zapalająca sie kontrolka EDC błąd 0080 i 0100

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Autobus setra 315 ul - zapalająca sie kontrolka EDC błąd 0080 i 0100
Autor
Wiadomość
skuper
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 20 Cze 2012 15:23   

Autobus setra 315 ul - zapalająca sie kontrolka EDC błąd 0080 i 0100

Witam
Mam problem z EDC ,podczas jazdy zapala się kontrolka i silnik przechodzi w tryb awaryjny,wyświetla dwa błędy przy edc 0080 zakłócenie zewnętrznej wartości zadanej prędkości jazdy FMR signal input i błąd FMR 0100 błąd sygnału prędkości possible cause Pin II 14/13 (C3) Nie wiem już co sprawdzać wymieniłem sterownik FMR i dalej to samo.Podobno trzeba sprawdzić jeszcze moduł I lub IS(dokładnie nie zrozumiałem) tylko problem w tym że u mnie go nie ma lub nie mogę go znaleźć
Proszę o jakąś podpowiedz gdzie szukać przyczyny
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Cze 2012 15:23   

Powrót do góry

skuper
Poziom 2
Poziom 2

Post#2 Post autora tematu 27 Lip 2012 16:00   

Re: Autobus setra 315 ul - zapalająca sie kontrolka EDC błąd 0080 i 0100

Witam
Zakończyło się wizytą w serwisie mercedesa w Niemczech,u nas nikt nie mógł sobie poradzić
okazało się mianowicie że odpowiedzialny za te błędy był sterownik ogrzewania (nigdy bym na to nie wpadł)przez niego właśnie przechodzi V sygnał od tachografu i tam właśnie było coś uszkodzone.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Autobus setra 315 ul - zapalająca sie kontrolka EDC błąd 0080 i 0100
Strona 1 z 1