Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV
Autor
Wiadomość
mihau87
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 22 Cze 2012 01:53   

JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV

Witam

Zakupiłem telewizor LG z najnowszej serii. Zarejestrowałem się przez TV na stronie LG w LG smart tv apps... Wybrałem kraj POLSKA. Na pudełku z tego, co widzę jest kilka ciekawych aplikacji jak np. skype lub gra frisbee... Niestety nie umiem znaleźć tego przez TV. Wchodząc na stronę LG smart tv apps nie mogę się zalogować, bo login z telewizora nie działa.. Zakładać nowe konto -> nie działa na TV. szukałem interesujących mnie aplikacji na ich stronie, ale nie znalazłem... Poszukuje gmail. Dodatkowo tego frisbee potrzebuje, ale niestety nie maja... Czy wiecie może skąd ściągnąć takie aplikacje? Gdzie jest większy wybór? Można zrobić, aby widzieć aplikacje wszystkich krajów łącznie? W chwili obecnej widzę tylko aplikacje dedykowane dla niektórych krajów i jest ich mało... Jak zainstalować ściągnięta aplikacje?

Pozdrawiam
M
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Cze 2012 01:53   

Powrót do góry

czajkdar
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Bytom

Post#2 08 Gru 2012 09:02   

Re: JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV

Witam. Jeżeli problem jest ciągle akualny proponuję skontaktować się z biurem obsługi klienta LG - wszystko wyjaśnią .Tel 801 54 54 54.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV
Strona 1 z 1