X

Słuchawki,i mikrofon jak skonfigurowac????

15 Jan 2005 19:44 AFafticn
  • #1 15 Jan 2005 19:44
    afticn
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Witam.Dziś zakupilem zastaw sluchawek wraz z mikrofonem,podlączylem na przodzie panela kompa w odpowiednie do tego miejsca i cisza....nici z komunikatora skype,winampa,itp.W glosnikach wszystko oki,prosze o podpowiedzi jak to skonfigurować.Z gory dzieki.
  • #2 15 Jan 2005 19:46
    peter174
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    moze masz wyciszone glosniki i mikrofon w zakladce regulacja glosnosci
  • #3 15 Jan 2005 20:02
    ralph03
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    A ten przedni panel masz podłaczony do karty dzwikowej ??

Wewnatrz obudowy ida da małe jacki, ktore podłacza sie do karty dzwiękowej, trzeba nadgiąc jednego śledzia, zeby wyciągnąc je na zewnątrz.
  • #4 15 Jan 2005 20:14
    kloszi
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Ja miałem podobny problem.Mam płyte NF7 i na pycie jest karta dzwiekowa na realteku. Mam 2 głośniki podpięte do przedniego kanału i słuchawki podpięte do tylniego kanału(czyli tam gdzie powinny być podpiete 2 głośniki z tyłu) i mam problem żeby ten sam sygnał szedł do tych głosników i do słuchawek (poniewaz nieraz uzywam skype wtedy ściszam głośniki a przy słuchaniu np winampa ściszam sobie słuchawki a podgłaszam na głośnikach). Przy ustawieniu jakichś efektów otrzymuje głos ma słuchawkach ale jest on zniekształcony.
    Czy nie zna ktoś jakichś sterowników w których da sie to wszystko ustawić (ponieważ kx Project nie działa)??
  • #5 15 Jan 2005 20:51
    afticn
    Level 18  
    Topic author Helpful post? (0)
    wiec tak na przednim panelu nie działa....nie wiem czemu....podlaczylem z tylu kompa mikrofon pod jego wejscie,a słuchawki w zamian glosnikow,jest tam trzecie miejsce na glosniki,lub sluchawki ale nic nie podaje...glos na sluchawki idzie z miejsca glosnikow,ale cichutko...a co zrobic z tym panelem z przodu?
  • #6 15 Jan 2005 22:33
    kloszi
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Widze z twojego opisu że masz z tyłu kompa:

1- (zielone) wyjście na głosniki (lub słuchawki)
    2- (różowe) wejście mikrofonowe
    3- (niebieski) wejście liniowe (line-in)

Miałem kiedyś płyte ECS K7S5A i tak samo bardzo cicho mi chodziły słuchawki .Jest to wina płyty że ma bardzo małą wydajność prądową wyjście na słuchawki .
  • #7 16 Jan 2005 19:25
    afticn
    Level 18  
    kloszi:A czy idzie jakims sposobem podrasowac głos w sluchawkach,lub gdzie indziej je podpiac????
  • #8 16 Jan 2005 19:35
    shakal33
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    afticn wrote:
    kloszi:A czy idzie jakims sposobem podrasowac głos w sluchawkach,lub gdzie indziej je podpiac????

Mozesz miec gdzieś uszkodzony kabel w słuchawkach. A i jak sie gada przez skypa mozna tez podpiac słuchawki taki wkladane do uszu do wejscia różowego (mikrofon) i bedzie dzialac jak mikrofon. Gadałem tak z bratem i jakość jest bardzo dobra.
  • #9 17 Jan 2005 11:44
    afticn
    Level 18  
    Mysle,że można wykonac dodatkowe wejscie pod słuchawki w głośniczkach,i mam prośbre o porzucenie schematu jak takie wejcie wpiać w układ,aby po włozeniu koncówki od słuchawek wyłaczylo glosniczki.Może ktos ma fotke gdzie to wpiac.Z góry dzieki.
  • #10 18 Jan 2005 11:14
    afticn
    Level 18  
    .....Bardzo prosze o schemat takiego podlaczenia
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products