X

CO KUPIĆ? NOKIA, SAMSUNG CZY HTC?

Mamel2006 30 Jun 2012 14:00
  • #1 30 Jun 2012 14:00
    Mamel2006
    Level 5  
    Helpful post? (0)
    Szukam porady w wyborze telefonu.

Obecnie używam NOKIA E75, telefon jak dla mnie jest rewelacyjny, rozsuwana klawiatura qwerty, dobra bateria i rewelacyjna funkcjonalność. Niestety po paru gwałtownych spotkaniach z ziemią i survivalowych wyprawach jest popękana, szwankuje dźwięk i chyba czas ją zmienić. Tylko na co?

OBECNE GŁÓWNE ZASTOSOWANIE TELEFONU:
    1) Oprócz rozmów, używam głównie do czytania i pisania maili/SMS z kilku kont pocztowych (tu klawiatura qwerty jest bardzo przydatna) nie tworzę żadnych dokumentów, pism, itp. Tylko zwykłe tekstowe informacje, odpowiedzi na maile/sms.
    2) Bardzo dużo przeglądam stron internetowych - więc duży wyświetlacz byłby przydatny, oraz łączność z WiFi, no i dobry procesor!
    3) Czasami korzystam w telefonie z nawigacji GPS I RADIA FM.

- nie robię telefonem zdjęć - przez 2,5 roku zrobiłem może 50
    - nie korzystam z odtwarzaczy mp3, audiobooków, itp
    - nie ściągam aplikacji itp, (zainstalowane mam jedynie Facebooka i GPS)

Cena nie ma tu dla mnie większego znaczenia. Choć wolałbym nie wydawać 2 tyś na telefon :)

Obecnie przeglądam i rozglądam się pomiędzy NOKIA, HTC i SAMSUNG.

Ale im więcej szukam i pytam się, to dostaje coraz więcej informacji niekoniecznie spójnych i już nie wiem co wybrać.

Jaki telefon polecilibyście do zastosowań takich jakie opisałem powyżej. DZIĘKI ZA POMOC
  • #2 30 Jun 2012 14:10
    staś pytalski
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Jaki budżet? Telefon nowy czy używany?
  • #3 30 Jun 2012 15:23
    Mamel2006
    Level 5  
    Topic author Helpful post? (0)
    O budżecie już pisałem wyżej.
    A telefon - nowy. Biorę od operatora, więc cena i tak będzie niższa niż w salonie firmowym Nokii czy Samsunga.
  Search 4 million + Products
Browse Products