Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop
Autor
Wiadomość
Puma32
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 02 Lip 2012 00:30   

PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop

JA MAM NIECO INNY PROBLEM ALE ROWNIEZ Z KONTROLKĄ TEMPERATURY. PODCZAS JAZDY ( NIEWAZNE NA JAKIM BIEGU,ALE RACZEJ KIEDY JADĘ POD GÓRKĘ) WSKAZÓWKA TEMPERATURY SZYBKO Z POZYCJI 80-90 STOPNI WSKAKUJE NA POLE CZERWONE CZYLI MAX, I AUTOMATYCZNIE ZAPALA MI SIE KONTROLKA 'STOP'. BYŁAM U ELEKTRYKA, WYMIENIŁ CZUJNIKI TEMPERATURY, SPRAWDZIŁ CZY ABY NAPEWNO SILNIK SIE NIE GRZEJE, WYMIENIL KABLE
( INSTALACJE) , WSZYSTKO DZIAŁAŁO PRZEZ 2 MIESIĄCE I ZNOWU TO SAMO. BOJE SIE JEŹDZIŹ BO NIE WIEM CZY TO POWAZNE. DODAM, ZE AUTO MI NIE ZWALNIA, NIE JEST SŁABE, SILNIK CZYSTO CHODZI, WSZYSTKO INNE WYDAJE SIE OK. JEST TO PEUGEOT 206 Z KLIMĄ, Z 2001ROKU. CZY KTOS WIE CO MOŻE BYC?? PROSZĘ O KONTAKT.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 02 Lip 2012 00:30   

Powrót do góry

vorlog
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Dąbrowa Tarnowska

Post#2 02 Lip 2012 00:48   

Re: PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop

Spróbuj jeszcze walnąć trzy razy większą i pogrubioną czcionkę, bo ciężko się doczytać...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.042 seconds

elektroda.pl temat RSS