Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 02 Jul 2012 00:30   

PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop

JA MAM NIECO INNY PROBLEM ALE ROWNIEZ Z KONTROLKĄ TEMPERATURY. PODCZAS JAZDY ( NIEWAZNE NA JAKIM BIEGU,ALE RACZEJ KIEDY JADĘ POD GÓRKĘ) WSKAZÓWKA TEMPERATURY SZYBKO Z POZYCJI 80-90 STOPNI WSKAKUJE NA POLE CZERWONE CZYLI MAX, I AUTOMATYCZNIE ZAPALA MI SIE KONTROLKA 'STOP'. BYŁAM U ELEKTRYKA, WYMIENIŁ CZUJNIKI TEMPERATURY, SPRAWDZIŁ CZY ABY NAPEWNO SILNIK SIE NIE GRZEJE, WYMIENIL KABLE
( INSTALACJE) , WSZYSTKO DZIAŁAŁO PRZEZ 2 MIESIĄCE I ZNOWU TO SAMO. BOJE SIE JEŹDZIŹ BO NIE WIEM CZY TO POWAZNE. DODAM, ZE AUTO MI NIE ZWALNIA, NIE JEST SŁABE, SILNIK CZYSTO CHODZI, WSZYSTKO INNE WYDAJE SIE OK. JEST TO PEUGEOT 206 Z KLIMĄ, Z 2001ROKU. CZY KTOS WIE CO MOŻE BYC?? PROSZĘ O KONTAKT.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 02 Jul 2012 00:30   

Back to top

vorlog
Poziom 22
Poziom 22

Post#2 02 Jul 2012 00:48   

Re: PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop

Spróbuj jeszcze walnąć trzy razy większą i pogrubioną czcionkę, bo ciężko się doczytać...

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> PEUGEOT 206, silnik 1,6 Z 2001ROKU wskaźnik temperatury i kontrolka stop
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.034 seconds

elektroda.pl topic RSS feed