Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Podkładka chłodzaca pod laptop HP Pavilon g6

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Tuning PC -> Komputery Chłodzenie -> Podkładka chłodzaca pod laptop HP Pavilon g6
Autor
Wiadomość
matti0010
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 03 Lip 2012 12:23   

Podkładka chłodzaca pod laptop HP Pavilon g6

Witam, mam pewne głupie pytanie. Chcę zbudować samemu podkładkę chłodzącą pod laptop HP Pavilon g6, mam wszystkie potrzebne rzeczy więc szkoda mi pieniędzy na kupno skoro sam to mogę zrobić. Niestety mam jeden "zgryz", a mianowicie, wentylator w podkładce powinien wtłaczać do laptopa zimne powietrze czy może powinno odprowadzać ciepłe powietrze na zewnątrz? Jeśli to nie jest określone to jak wy byście radzili. Liczę na Waszą pomoc ;) chodzi mi o to by spasowało konkretnie pod ten model laptopa.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Lip 2012 12:23   

Powrót do góry

Karaczan
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: LDZ

Post#2 03 Lip 2012 13:31pomocny post - solucja   

Re: Podkładka chłodzaca pod laptop HP Pavilon g6

Jeśli oryginalny wyciąga powietrze, to ten w podstawce powinien je wtłaczać.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Lip 2012 13:31pomocny post - solucja   

Powrót do góry

wariato
Poziom 26
Poziom 26

Post#3 03 Lip 2012 13:44pomocny post - solucja   

Lepiej żeby wtaczały chłodne powietrze do laptopa. Planujesz zdjąć dolny panel w tym laptopie ? Bo będziesz chłodził samą obudowę a nie wnętrzności. Chyba że jest tam sporo otworów to może część powietrza jakoś tam "wleci".
Przyda się też wyczyścić układ chłodzenia jeśli nigdy tego nie robiłeś od momentu zakupu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Lip 2012 13:44pomocny post - solucja   

Powrót do góry

matti0010
Poziom 9
Poziom 9

Post#4 Post autora tematu 03 Lip 2012 14:05   

Laptop jest stosunkowo nowy więc czyścić jeszcze nie muszę, ponieważ ma mniej niż 4 miesiące, ale przy tych upałach jedna strona grzeje się tak bardzo że ręki nie da się czasem nawet tam połozyć. Nie planuję zdejmować dolnego panela ponieważ laptop dalej jest na gwarancji i wtedy bym ją stracił a do tego ma on dość dużo otworów wentylacyjnych ale jest taki problem że może tylko jest jeden mały wentylator w środku i to wszystko więc siłą rzeczy on nie daje rady. Teraz już wiem jak ustawić wentylator i dziękuję bardzo Wam za pomoc ;)
Powrót do góry

Driver494
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Biała Podlaska

Post#5 09 Lip 2012 16:35   

Moja podstawka ze sklepu odsysa ciepłe powietrze. Nie wiem czemu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Tuning PC -> Komputery Chłodzenie -> Podkładka chłodzaca pod laptop HP Pavilon g6
Strona 1 z 1