Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

wylacznik schodowy - schemat

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> wylacznik schodowy - schemat
Autor
Wiadomość
DonAndress
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 04 Lip 2012 00:01   

Witam.

Potrzebuję zamontować dwa wyłączniki schodowe i później przesłać napięcie do zasilacza 12V.

W związku z tym dla świętego spokoju rozrysowałem sobie dokładnie mój układ w mieszkaniu. Czy mógłbym prosić o zweryfikowanie, czy czegoś nie poknociłem?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 04 Lip 2012 00:01   

Powrót do góry

retrofood
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Stalowa Wola

Post#2 04 Lip 2012 00:15   

Re: wylacznik schodowy - schemat

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> wylacznik schodowy - schemat
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.061 seconds

elektroda.pl temat RSS