Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

wylacznik schodowy - schemat

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->wylacznik schodowy - schemat Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
DonAndress
Poziom 14
Poziom 14
Miasto: Kraków
DonAndress
Poziom 14
Post#1 04 Lip 2012 00:01  Autor tematu   

wylacznik schodowy - schemat

Witam.

Potrzebuję zamontować dwa wyłączniki schodowe i później przesłać napięcie do zasilacza 12V.

W związku z tym dla świętego spokoju rozrysowałem sobie dokładnie mój układ w mieszkaniu. Czy mógłbym prosić o zweryfikowanie, czy czegoś nie poknociłem?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Ad

Ad
Ad

Powrót do góry
retrofood
Moderator- Elektryka Instalacje i Sieci
Miasto: Stalowa Wola
retrofood
Post#2 04 Lip 2012 00:15    

Re: wylacznik schodowy - schemat

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> wylacznik schodowy - schemat
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.054 seconds

elektroda.pl temat RSS