Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Mobile and Navigation Equipment -> Navigation Software -> Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 15 Jul 2012 20:00   

Witam,
Od kilku dni mam na serwisie nietypową koreańska nawigację Thinknavi T7.

Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia

W nawigacji padła karta SD na której był zainstalowany jakiś nietypowy program nawigacyjny, zawartości karty nie udało się odzyskać w całości i program nawigacyjny nie odpala.

Ze struktury plików na karcie wywnioskowałem, że skrót na pulpicie do nawigowania odpala plik: storage_card\ThinkNavi\ThinkNavi.exe
Na innej karcie SD zainstalowałem AM, pozmieniałem nazwy folderów i Am na ThinkNavi, ale nie przyniosło to skutku i urządzenie nie odpala nawigacji. To był pierwszy najłatwiejszy sposób na ruszenie tego wynalazku, niestety nie działający.

Urządzenie nie ma standardowego gniazda mini USB do połączenia z PC, posiada natomiast gniazdo USB 24PIN do którego nie idzie dostać kabla...

Dla odmiany jest za to standardowe gniazdo USB do podłączenia pendrive lub hdd, jak widać na powyższej fotce.
Próbowałem połączyć się kablem transferowym USB z PC co nie przyniosło żadnego rezultatu, w menadżerze urządzeń po połączeniu z nawigacją nic nie drgnęło - kompletny brak reakcji.

Podsumowując:
Urządzenie jest zablokowane, nie komunikuje się z komputerem, uszkodzona oryginalna karta z programem nawigacyjnym. Strona producenta jest dostępna, niestety nic nie można z niej pobrać oprócz pdf z manualem. Wysyłane były także maile na BOK tej koreańskiej firmy, po kilku tygodniach nadal brak odpowiedzi.
Może ktoś ma jakiś pomysł jak ugryźć ten sprzęt, szukałem jakiegoś skryptu który zabije nakładkę na wince startującego automatycznie z karty/pendriva bez rezultatu.

Z góry dziękuje za pomoc.
GG:2988584
rafal.blq(malpa)gmail.com

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 15 Jul 2012 20:00   

Back to top

marek216
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 16 Jul 2012 06:25   

Re: Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia

Zapewne musi być jeszcze jakiś plik startowy .ini w który odpala ścieżkę z nawigacją.

Helpful message? + -

Selling: (Add)
01 January 2015 LTC3455
Back to top

Google

Google Adsense

Post# 16 Jul 2012 06:25   

Back to top

karol_pa
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 04 Mar 2013 08:18   

Witam
Jeśli to coś pomoże to ja kolego posiadam taką nawigację sprawną, karta też sprawna jest więc może to dla ciebie jest cenna informacja. Jak coś potrzeba pisz. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2013 08:18   

Back to top

bloniaq
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post from the author of the topic 09 May 2013 14:11   

Witam,
Poradziłem sobie z tym urządzeniem. ThinkNavi T7 ma procesor oparty o MIPS i standardowe dostępne programy nawigacyjne nie wspierają tej platformy.
Znalazłem jedynie rosyjski soft Navikey, który rusza na ThinkNavi, działa stabilnie i ma całkiem niezłe mapy Polski podzielone mniej więcej województwami - regionami. Dostępny w wersji angielskiej i rosyjskiej.
Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Mobile and Navigation Equipment -> Navigation Software -> Thinknavi T7 - pomysł na odblokowanie urządzenia
Page 1 of 1
Similar topics
Medion E4110 - Odblokowanie urządzenia (1)
Mustek gp-135 spolszczenie i odblokowanie urządzenia (14)
Odblokowanie GoClever 4384FM? PC nie widzi urządzenia. (11)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.049 seconds

elektroda.pl topic RSS feed