Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

tannoy mercury m3 - Naprawa zawieszenia g這郾ika z kolumn tannoy M3

retaliato 15 Lip 2012 20:19 2231 6
  • #1 15 Lip 2012 20:19
    retaliato
    Poziom 11  

Posiadam odklejone zawieszenia w g這郾ikach 鈔ednio tonowych kolumn tannoy M3. Pocz徠kowo zawieszenie odchodzi這 tylko w jednym miejscu, przez co podczas grania g這郾ik wytwarza nieprzyjemne dla ucha drgania. Teraz ju oderwa貫m zawieszenie na ca造m obwodzie, ale pojawi mi si problem uszczelki - w niekt鏎ych miejscach ca趾owicie zosta豉 ona przy zawieszeniu, a w innych rozwarstwi豉 si przez co cz窷 zosta豉 przy obudowie g這郾ika, a cz窷 przy zawieszeniu.

Chcia豚ym to wszystko teraz poklei ale nie wiem czy w takim stanie w jakim mam na這篡 na to klej (my郵a貫m o butaprenie) czy mo瞠 lepiej najpierw oderwa papierow uszczelk od obudowy g這郾ika?

Obudowa g這郾ika wykonana jest z tworzywa sztucznego, a zawieszenie z jakiej gumy, uszczelka jakby z papieru, tektury.
    b璠 wdzi璚zy za pomoc.
    Pozdrawiam.
    tannoy mercury m3 - Naprawa zawieszenia g這郾ika z kolumn tannoy M3 tannoy mercury m3 - Naprawa zawieszenia g這郾ika z kolumn tannoy M3

3.1.16. Publikowanie wpis闚 zawieraj帷ych pytanie/zg這szenie problemu, na kt鏎e udzielono ju poprawnej odpowiedzi. Przed publikacj wpisu U篡tkownik zobowi您any jest do sprawdzenia za pomoc wyszukiwarki Forum, czy dany problem by ju poruszany.
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpis闚 obni瘸j帷ych og鏊ny poziom dyskusji, wynikaj帷ych z lenistwa lub zawieraj帷ych roszczeniowy charakter wypowiedzi.
    Kosz.
    (dj-MatyAS)

• #2 17 Lip 2012 19:25
    Jerry240
    Poziom 8  

Naj豉twiej mozna prubowac na „ciep造” klej. W ostatecznosci nowe g這sniki albo zawieczenie kup.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpis闚 naruszaj帷ych zasady pisowni j瞛yka polskiego, niedba造ch i niezrozumia造ch.
    3.1.11. Publikowanie wpis闚 nie zawieraj帷ych merytorycznej tre軼i, zawieraj帷ych szkodliwe porady, porady nie b璠帷e pr鏏 rozwi您ania problemu oraz publikowanie identycznych wpis闚 nast瘼uj帷ych po sobie lub powtarzaj帷ych informacje uj皻e w toku dyskusji.
    Takimi radami mo瞠 Kolega zab造sn望 na "Spryciarzach", ale nie na Forum technicznym.
    (dj-MatyAS)

• #3 17 Lip 2012 20:22
    retaliato
    Poziom 11  

Co to jest "ciep造" klej? Je郵i chodzi Ci o taki pistolet, kt鏎y rozgrzewa wk豉dy z tworzywa sztucznego (zazwyczaj przezroczyste) to my郵e, 瞠 nie ma to 瘸dnego sensu - klej ten jest za sztywny oraz ci篹ko by這 by na這篡 warstw na ca造m obwodzie obudowy przed jego ostygni璚iem (za szybko robi si twardy). Jeden g這郾ik nowy kosztuje 250zl, wi璚 raczej odpada kupno nowych ;/ A samych zawiesze nigdzie nie widzia貫m.
    Panie Moderatorze, przegl康a貫m ju pr璠zej forum (teraz zrobi貫m to drugi raz) i niestety ale nie mog znale潭 podobnego tematu. S jedynie odnosz帷e si do tonsili, itp. ale wydaje mi si, 瞠 to jest inna sytuacja...

• #4 17 Lip 2012 20:49
    398216
    Usuni皻y  
  • #5 08 Sie 2014 10:13
    Klon000
    Poziom 9  

Odkopi temat bo mam podobny problem z Tannoyami. W jednym miejscu rozwarstwi豉 mi si ta papierowa uszczelka, czy mog j przyklei wikolem (w ko鎍u to papier, a bez odklejania ca這軼i prawid這wo budaprenem nie przyklej)? Zaznacz od razu, 瞠 rozwarstwienie nie zrobi這 si samo i nie b璠zie samo si powi瘯sza ;) Zbyt szybko odkleja貫m os這n 鈔ub, w jednym miejscu mia豉 za du穎 kleju i by豉 przyklejona te do zawieszenia. Rozwarstwienie jest na jakie 2-3cm w g這郾iczku 鈔ednicy 10cm. Czy wikol b璠zie dobry, mo瞠 go rozcie鎍zy, 瞠by wszed w struktur papieru? Je郵i 3/4 (albo i troch wi璚ej) obwodu g這郾ika jest przyklejone, to czy musz jako centrowa membran, wydaje mi si, 瞠 nie.?

• #6 08 Sie 2014 12:36
    Pawel S.
    Poziom 39  

妃ia這 przyklejaj - wszystko b璠zie OK.

• #7 12 Sie 2014 18:45
    retaliato
    Poziom 11  

Ja klei貫m to butaprenem i trzyma do teraz, wi璚 mog powiedzie, 瞠 metoda jest dobra.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME