Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18
Autor
Wiadomość
sebaele22
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Śląsk

Post#1 Post autora tematu 19 Lip 2012 18:15   

Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18

Witam, kupiłem słuchawki bezprzewodowe HI-FI BH-M18 z myślą że połączę je z moim PC. Okazało się że mój komputer nie posiada bluetooth :-( więc dziś zakupiłem adapter v2.0+EDR2.1 Class 2. Po sparowaniu urządzeń słuchawki nadal nie działają.

Bardzo bym prosił o pomoc, pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Lip 2012 18:15   

Powrót do góry

SP3SWJ
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Poznań

Post#2 06 Lis 2012 00:33   

Re: Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18

Bardzo fajne słuchawki... dobrze działają z Androidem, winMobile z PC z WIN7 ... bo w systemie są zintegrowane aplikacje do obsługi "audio"

Pod XP użyj programu BlueSoleil do pobrania w wielu miejscach wersja trial... a pełną trzeba sobie kupić... albo poszukać innej aplikacji która w XP zainstaluje ci te słuchawki

(ma takie - testowałem ;-)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lis 2012 00:33   

Powrót do góry

sebaele22
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Śląsk

Post#3 Post autora tematu 06 Lis 2012 11:24   

Słuchawki oddane do sklepu ponieważ po podłączeniu są bardzo ciche.

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lis 2012 11:24   

Powrót do góry

SP3SWJ
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Poznań

Post#4 06 Lis 2012 12:06   

może miałeś wadliwy egzemplarz... na głośność nie mogę narzekać... grają bardzo głośno... jeśli podgłosisz tymi kręciołkami na słuchawkach :-)

baterie trzymają kilka dni grania po 10 godzin dziennie... zresztą kupiłem dwie słuchawki :-) a koledzy jak je posłuchali to teraz mam 5 kompletów wokół podobnych :-)

i dodatkowo można zestawić dwa niezależne połączenia -> Audio_muzyczne + Handsfree_telefon :-) za tą cenę nie kupisz lepszych ...

Powodzenia w szukaniu nowych... ale jak używasz XP to kup takie co dają CDrom z driverami audio do XP :-)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.052 seconds

elektroda.pl temat RSS