Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Generally -> Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18
Author
Poziom 22
Poziom 22

Post#1 Post from the author of the topic 19 Jul 2012 18:15   

Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18

Witam, kupiłem słuchawki bezprzewodowe HI-FI BH-M18 z myślą że połączę je z moim PC. Okazało się że mój komputer nie posiada bluetooth Sad więc dziś zakupiłem adapter v2.0+EDR2.1 Class 2. Po sparowaniu urządzeń słuchawki nadal nie działają.

Bardzo bym prosił o pomoc, pozdrawiam.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 19 Jul 2012 18:15   

Back to top

SP3SWJ
Poziom 16
Poziom 16

Post#2 06 Nov 2012 00:33   

Re: Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18

Bardzo fajne słuchawki... dobrze działają z Androidem, winMobile z PC z WIN7 ... bo w systemie są zintegrowane aplikacje do obsługi "audio"

Pod XP użyj programu BlueSoleil do pobrania w wielu miejscach wersja trial... a pełną trzeba sobie kupić... albo poszukać innej aplikacji która w XP zainstaluje ci te słuchawki

(ma takie - testowałem Wink

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 06 Nov 2012 00:33   

Back to top

sebaele22
Poziom 22
Poziom 22

Post#3 Post from the author of the topic 06 Nov 2012 11:24   

Słuchawki oddane do sklepu ponieważ po podłączeniu są bardzo ciche.

Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 06 Nov 2012 11:24   

Back to top

SP3SWJ
Poziom 16
Poziom 16

Post#4 06 Nov 2012 12:06   

może miałeś wadliwy egzemplarz... na głośność nie mogę narzekać... grają bardzo głośno... jeśli podgłosisz tymi kręciołkami na słuchawkach Smile

baterie trzymają kilka dni grania po 10 godzin dziennie... zresztą kupiłem dwie słuchawki Smile a koledzy jak je posłuchali to teraz mam 5 kompletów wokół podobnych Smile

i dodatkowo można zestawić dwa niezależne połączenia -> Audio_muzyczne + Handsfree_telefon Smile za tą cenę nie kupisz lepszych ...

Powodzenia w szukaniu nowych... ale jak używasz XP to kup takie co dają CDrom z driverami audio do XP Smile

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Generally -> Problem z instalacją słuchawek bezprzewodowych BH-M18
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl topic RSS feed