Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 19 Lip 2012 18:15
    sebaele22
    Poziom 30  

Witam, kupiłem słuchawki bezprzewodowe HI-FI BH-M18 z myślą że połączę je z moim PC. Okazało się że mój komputer nie posiada bluetooth :-( więc dziś zakupiłem adapter v2.0+EDR2.1 Class 2. Po sparowaniu urządzeń słuchawki nadal nie działają.

Bardzo bym prosił o pomoc, pozdrawiam.

• #2 06 Lis 2012 00:33
    SP3SWJ
    Poziom 18  

Bardzo fajne słuchawki... dobrze działają z Androidem, winMobile z PC z WIN7 ... bo w systemie są zintegrowane aplikacje do obsługi "audio"

Pod XP użyj programu BlueSoleil do pobrania w wielu miejscach wersja trial... a pełną trzeba sobie kupić... albo poszukać innej aplikacji która w XP zainstaluje ci te słuchawki

(ma takie - testowałem ;-)

• #3 06 Lis 2012 11:24
    sebaele22
    Poziom 30  

Słuchawki oddane do sklepu ponieważ po podłączeniu są bardzo ciche.

Pozdrawiam

• #4 06 Lis 2012 12:06
    SP3SWJ
    Poziom 18  

może miałeś wadliwy egzemplarz... na głośność nie mogę narzekać... grają bardzo głośno... jeśli podgłosisz tymi kręciołkami na słuchawkach :-)

baterie trzymają kilka dni grania po 10 godzin dziennie... zresztą kupiłem dwie słuchawki :-) a koledzy jak je posłuchali to teraz mam 5 kompletów wokół podobnych :-)

i dodatkowo można zestawić dwa niezależne połączenia -> Audio_muzyczne + Handsfree_telefon :-) za tą cenę nie kupisz lepszych ...

Powodzenia w szukaniu nowych... ale jak używasz XP to kup takie co dają CDrom z driverami audio do XP :-)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty