Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak odzyskać dane ze sformatowanego dysku ADATA na USB?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Naprawa HDD i odzysk danych -> Jak odzyskać dane ze sformatowanego dysku ADATA na USB?
Autor
Wiadomość
boles_94
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post autora tematu 20 Lip 2012 21:00   

Jak odzyskać dane ze sformatowanego dysku ADATA na USB?

Witam. Mam 17 lat i znalazłem sobie fajna prace, siedzę przy komputerze i reklamuje stronki. Ale musiałem przenieść się na inny komputer z wszystkim co miałem. I tu moja wielka głupota. Otóż miałem do tego celu użyć dysku zewnętrznego szefa ADATA na USB. Przenosiłem się z laptopa SONY VAIO pracującego na viscie na stacjonarnego pracującego na XP. I po przeniesieniu danych z laptopa na dysk, odłączeniu go i podłączeniu pod XP ten go widział jak na laptopie (jako dysk twardy) lecz nie chciał otworzyć i od razu spytał o formatowanie. Wyglądało mi to na zwykły dysk który nie został sformatowaniu po wgrywaniu systemu, wiec zrobiłem szybkie formatowanie. ale myślę sobie "kurde co jest ze go nie widzi" i odłączyłem go i znów pod viste i dopiero zobaczyłem jakiego ambarasu narobiłem. szybko telefon do znajomego i mówi żeby pobierać jakiś program z neta. No to zassałem i zainstalowałem na innym laptopie, tym razem LENOVO pracującym na sevenie. I miało się to robić przez 4 godziny ale w połowie komputerek się uśpił i już sobie myślę ze du*a blada, ale po obudzeniu robiło się dalej. Efekt? Widział coś tam, ale nie mógł tego przywrócić. Pytanie do Was. Da się to odzyskać? Tam znajdowało się dużo potrzebnych dokumentów, filmów i zdjęć. No i nie dysponuję pieniądzmi za bardzo.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Lip 2012 21:00   

Powrót do góry

boles_94
Poziom 7
Poziom 7

Post#2 Post autora tematu 22 Lip 2012 18:59   

Re: Jak odzyskać dane ze sformatowanego dysku ADATA na USB?

przepraszam ze pisze post pod postem, ale na prawdę liczę na Was. Problem jest poważny. Możecie coś doradzić?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Lip 2012 18:59   

Powrót do góry

linuks
Poziom 26
Poziom 26

Post#3 22 Lip 2012 19:25   

Re: Jak odzyskać dane ze sformatowanego dysku ADATA na USB?

Nie ma to jak konkretna informacja. Jakiś program z neta coś mieszał na dysku tylko nie wiadomo co. Tu wróżek nie ma. Jest za to bardzo dużo postów na elektrodzie o odzyskiwaniu danych. Poszukaj i poczytaj. Pytaj jak będziesz miał konkretne pytanie.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Naprawa HDD i odzysk danych -> Jak odzyskać dane ze sformatowanego dysku ADATA na USB?
Strona 1 z 1