Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 22 Lip 2012 23:10
    15darekvw
    Poziom 27  

Witam nie wiedziałem w jakim dziale umieśćic powyższy post jeśli jest w złym dziale proszę moderatora o przeniesienie go w odpowiedni dział.Mam nurtujące mnie pytanie od jakiegoś czasu do osób które są zagłębione i bardzo dobrze znają temat regenercji sprężarek klimatyzacji samochodowych.Na czym dokładnie to polega ? nie chodzi mi o wymiane uszczelniaczy,lecz np.jak naprawić sprezarke która niema odpowiednich cisnień(brak wydajnośći chłodniczej) lub jest zatarta ? prosze o wyjasnienie jak to sie odbywa ? bedę bardzo wdzięczny za odpowiedzi dziekuje i pozdr.

Dodano po 1 [minuty]:

I czy wymienia sie pierscienie na tłoczkach ?

• Pomocny post
    #2 22 Lip 2012 23:31
    jarewa
    Poziom 31  

Jest to pompa wielotłokowa regeneracja polega na nałożeniu chromu (chromowanie, są różne techniki) ponad wymiar i ponownej jej obróbce do prawidłowych rozmiarów.
    To znaczy cylindry się szlifuje na większy wymiar a tłoczki się powiększa.

• #3 23 Lip 2012 08:13
    15darekvw
    Poziom 27  

A jak wyglada sprawa z tymi pierscieniami na tłoczkach ? sa one wymienne ?

• #4 10 Wrz 2012 11:47
    15darekvw
    Poziom 27  

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie uszczelnienia sprezarki klimatyzacji do OPLA VECTRA firmy delphi/harison V5 ,sa dostepne uszczelnienia korpusu i jest uszczelnienie czołowe na wałek.Uszczelnienie korpusu to nie problem wymienic ale jak wymienic uszczelnienie czołowe ? zeby go nie uszkodzic bo jak jest nowe to tak wyglada jakby nie pasowało lub bardzo ciezko sie nasadza czy sa jakies specjalne narzedzia do tego ? dziekuje za podpowiedz pozdr.

• #5 10 Wrz 2012 14:59
    fructon
    Poziom 33  

tak ,jest do tego specjalna tulejka prowadząca

• #6 10 Wrz 2012 15:07
    15darekvw
    Poziom 27  

Poradziłem juz sobie odnosnie mojego pytania i zakupu.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty